Ste tu
Domov > Reality a financovanie bývania > 5 dôvodov, prečo povedať projektu Premiére „áno“

5 dôvodov, prečo povedať projektu Premiére „áno“

Projekt so silným partnerom za chrbtom. Aj to je Premiére, rezidenčná stavba, za ktorou stojí silná investičná spoločnosť Finep z Českej republiky. Prečo by ste mali uvažovať o bývaní práve v tomto objekte?

Novostavby v Bratislave na úrovni 21.storočia stále ešte nie sú samozrejmosťou. Premiére je ale iný  a parametre, ktoré od bývania mnohí očakávajú, bezo zvyšku spĺňa.

1) Výborná poloha

Bývať v bratislavskom Starom meste je stále svojim spôsobom prestíž. Nie len kvôli histórii, ale najmä strategickej polohe. Premiére sa nachádza na Šancovej ulici, ktorej okolie poskytuje skvelú občiansku vybavenosť v podobe blízkosti obchodov, zdravotníckych aj edukačných zariadení a možností na aktívny aj pasívny relax.

magazinbyvanie.sk_finep_sk_01

2) Dopravná obslužnosť na úrovni

Mobilita je jedným z príkazov doby a pri bývaní v komplexe Premiére o ňu určite neprídete. Predaj bytov Bratislava v tomto prípade rieši naozaj veľkoryso. Ak máte vlastné auto, tak vám bude vyhovovať blízke napojenie na diaľnicu D1 či letisko. A ak ho nemáte, zúfať tak isto nemusíte. Hustá sieť MHD vám dá záruku, že sa dostanete všade načas.

3) Parkovacie miesta riešené moderne

Nedostatok parkovacích miest je problémom Bratislavy, nie však obytného domu Premiére. Sú riešené naozaj účelne – pod komplexom sa totiž nachádza trojpodlažná garáž, vybavená bezpečnostným systémom a dokonca tankovacím zariadením pre elektromobily. Na budúcnosť tak budete pripravení.

magazinbyvanie.sk_finep_sk_02

4) Zeleň – aj s tým sa počíta

Projektanti, ktorý na Premiére pracovali, si akiste uvedomovali aj ďalší problematický moment veľkých miest, a síce nedostatok zelene. V rámci svojich možností ho projekt Premiére rieši zelenou terasou na druhom poschodí, ktorá doplňuje a umocňuje pohľad a panorámu na najväčšie mesto Slovenska. Presvedčiť sa môžete na webe Finep.sk alebo priamo na mieste.

5) Pre singles aj väčšie rodiny

Aby bolo bývanie žiadané, malo by spĺňať požiadavky širokej masy obyvateľstva. A Premiére ich spĺňa. Jeho súčasťou sú 1 až 4-izbové priestory na bývanie, každý vybavený balkónom, terasou alebo lodžiou.

magazinbyvanie.sk_finep_sk_03

Top