Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Aby vám varenie robilo radosť

Aby vám varenie robilo radosť

K vareniu môžete zaujať rozličný postoj. Pre niekoho je vášňou, pre niekoho nutnosťou a pre niekoho skôr utrpením. Možno aj preto, že za niektoré nevydarené pokusy o varenie môžu nekvalitní kuchynskí pomocníci. Nenechajte si preto varenie znechutiť a svoju kuchyňu vybavte tak, aby vám vždy robilo radosť.

Základom pre úspešné varenie sú samozrejme hrnce. Avšak nie také, na ktorých vám prihorí aj čaj. Do hrncov je potrebné niečo zainvestovať, pričom investícia sa vám vráti v podobe spokojnosti, dlhej životnosti a najmä, chutných pripravených jedál. Zaujímavou možnosťou pre vašu kuchyňu sú aj hrnce Tescoma ponúkajúce niekoľko produktových línií, z ktorých si vyberie každý.

Kvalitné hrnce aj pre príležitostných kuchárov

Ak vareniu nevenujete príliš veľa času, no z času na čas si pripravíte niečo dobré pod zub, potom určite nechcete do kuchynského vybavenia investovať veľké peniaze. Napriek tomu dokážete nájsť na trhu hrnce vo vysokej kvalite uľahčujúcej varenie a za dostupnú cenu. Práve také sú hrnce z rady Tescoma Presto. Sú určené na jednoduché a rýchle varenie bez rizika pripálenia. O to sa postará špeciálny antiadhezívny povrch, na ktorom vám určite nič neprihorí. Dostupné sú hrnce rozličných veľkostí, panvice, rajnice a za cenu, ktorá vás nevyvedie z rovnováhy.

Profesionálna kvalita pre domácich labužníkov

Tescoma má však niečo aj pre náročnejších zákazníkov. A to hrnce, ktoré svojim prevedením a vlastnosťami ponúknu každému domácemu kuchárovi kvalitu porovnateľnú s profesionálnym vybavením. Hrnce Tescoma President spájajú špičkový nerezový materiál s nadčasovým a elegantným vzhľadom. Jednotlivé kúsky z tejto sady nielenže spríjemnia varenie, ale aj spestria vašu kuchyňu. Zaujímavou alternatívou sú aj hrnce z rady Tescoma Ultima so špeciálnymi pokrievkami. Tie umožňujú reguláciu pary a cedenia. Vďaka tomu sa vaše jedlá uvaria ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Za výhodnú cenu ich nájdete aj v internetovom obchode Profikuchar.sk.

ultima

Top