Ste tu
Domov > Interiér > Doprajte luxus aj vašej kúpeľni

Doprajte luxus aj vašej kúpeľni

Kedysi mramor znamenal prepych a honosnosť, no po určitej dobe sa stal mramor a ďalšie prírodné kamene bežne dostupným materiálom pre všetkých. Ľudia využívajú jeho vlastnosti dodnes, ba dokonca skrášľujú svoje domovy, zariaďujú ním interiéry či zahaľujú exteriér týmto prírodným skvostom.

Premýšľate nad tým, kde by ste tento prvok zaradili vo svojom dome? Vyberte si napr. vašu kúpeľňu. Miesto, kde môžete vlastniť kúsok prírody priamo vo vašej domácnosti, kde si naplno vychutnávate chvíľky osamote ponorení vo vani a zahalený v pene, obklopený doplnkovým nábytkom, dekoráciami, či obkladovým kameňom a kamennou podlahou, ktoré vytvárajú priam dokonalý akcent a atmosféru.

Kúpeľňa už dávno nie je iba miestom vykonávania každodennej očisty. Iste si radi vychutnávate vôňu vonných olejov ba dokonca relaxujete pri sviečkach s dobrou knihou, práve preto vám toto okolie nie je ľahostajné.

Či už preferujete moderný alebo klasický štýl kúpeľní, vždy sa táto myšlienka spája s výberom vhodného, kvalitného materiálu.

Ak vstúpite do takejto luxusnej kúpeľne, okamžite vo vás vyvolá dojem prepychu a kvality. Štruktúra kameňa predstavuje krásnu prírodnú dekoráciu a mohutnosť kameňa jej záruku dlhej životnosti.

Široké možnosti použitia prírodného kameňa v kúpeľni umožňujú kombinovať rôzne časti zariadenia, či už dosky, podkladový priestor pod umývadlo, poličky, obkladový materiál, dlažbu, umývalo, vaňu či drobné dekorácie.

Konkrétny výber kameňa a jeho vlastnosti vám poradia odborníci, no predbežne môžete rátať s mramorom, žulou, ónyxom či travertínom. Rôzne farby, textúry a štruktúry udeľujú týmto prírodným skvostom okolnosti prírody a prítomnosť ostatných minerálov.

Kúpeľne z prírodného kameňa neprezentujú len luxus v podaní celkového výsledku z vizuálneho pohľadu, ale aj z pohľadu údržby. Kameň si nevyžaduje žiadne špeciálne prostriedky.

Počiatočné náklady pre výstavbu tejto nádhernej kúpeľne sa spočiatku môžu zdať vysoké, no určite sa vám to vráti v podobe dlhej životnosti a príjemného pocitu každodenného užívania komfortu priamo vo vašej kúpeľni.

Nezabúdajte na priestor! Najlepšie tento celok vyniká v priestrannej kúpeľni, kde môžete zrealizovať všetky svoje nápady, no zároveň necháte otvorený priestor pre originálny štýl a myšlienku.

Top