Ste tu
Domov > Stavba a stavebníctvo > Hľadáte ideálny projekt rodinného domu? Inšpirujte sa!

Hľadáte ideálny projekt rodinného domu? Inšpirujte sa!

Chystáte sa na stavbu rodinného domu? S najväčšou pravdepodobnosťou teda projekt rodinného domu zveríte do rúk architekta. Ako ale vybrať toho správneho? Určite by to mal byť niekto, kto sa môže pochváliť množstvom spokojných klientov. Pri výbere architekta teda dajte na recenzie.

Dôležitá je však aj určitá „súhra“ medzi architektom a klientom. Mali by ste byť podobne naladení, čo sa týka predstáv o vašom budúcom bývaní. S výberom vhodného projektu rodinného domu vám radi poradia skúsení architekti zo spoločnosti Aphaus.

Potrebujete trošku inšpirácie? Pozrite si tie najlepšie projekty z ich dielne za uplynulý rok.

Top projekty rodinných domov pre rok 2018 z dielne Aphaus

Nasledujúce katalógové projekty rodinných domov patrili v roku 2018 k tým najžiadanejším. Ak hľadáte prízemný rodinný dom, určite si vyberiete. Práve prízemné domy totiž v roku 2018 klienti vyhľadávali najviac.

  1. Leiquin

Štýlový rodinný dom s átriom, ktoré oceníte najmä v prípade, ak staviate vo veľkomeste. Átrium vám poskytne dostatok súkromia pre chvíle s rodinou, strávené na čerstvom vzduchu. To je projekt Leiquin. Je to jednopodlažný dom s plochou strechou, určený pre štvorčlennú rodinu.

leiqin_01

  1. Ewi

Ako sme už spomínali, k najobľúbenejším v roku 2018 patrili jednopodlažné domy. Taký je aj projekt Ewi. V prípade, že na stavbu rodinného domu máte k dispozícii úzky pozemok, projekt Ewi je pre vás to pravé.

ewi_01

  1. Gralla

Ak túžite po jednopodlažnom rodinnom dome s veľkorysým priestorom a samostatným šatníkom, vyberte si projekt Gralla. Dom zaujme už na prvý pohľad svojim moderným dizajnom a veľkými presklenými plochami. Určený je pre štvorčlennú rodinu, ktorej v Gralle iste nebude nič chýbať!

gralla_01

  1. Bugle

Dávate prednosť tradičnejšiemu dizajnu? V tom prípade vás iste zaujme projekt Bugle. Kým predchádzajúce menované domy boli charakteristické plochou strechou, Bugle je jednopodlažný dom so šikmou strechou. Vhodný je pre štvorčlennú rodinu, ktorej poskytne všetko potrebné pohodlie.

bugle_01

  1. Biwa

V zozname top projektov roku 2018 má zastúpenie aj jediný dvojpodlažný projekt, a to Biwa. Je vhodný pre 5 až 6 člennú rodinu a dokonca aj ako dvojgeneračný dom. Projekt ocenia milovníci dokonalých výhľadov, keďže dom disponuje veľkými sklenými plochami.

biwa_01

Keďže tieto projekty sú naozaj krásne, sme presvedčení o tom, že svoju popularitu si udržia aj v ďalších rokoch.

Top