Ste tu
Domov > Interiér > Hodiny ako praktická dekorácia do každého interiéru

Hodiny ako praktická dekorácia do každého interiéru

Hodiny prestavujú praktickú dekoráciu využiteľnú a vhodnú do každého interiéru. Voľba ich umiesnenia je dôležitá, mali by byť na mieste, ktoré je viditeľné z mnohých strán a uhlov. Najčastejšie sa hodiny umiestňujú v kuchyni a v otvorenej obývačke. V súčasnosti si viete vybrať aj atraktívne dizajnové hodiny, ktoré vám poslúžia zároveň aj ako dekorácia. Pomôžu vám vytvoriť v interiéri tú správnu atmosféru.

Záleží len a len od vás, aký typ si vyberiete. V ponuke sú nástenné hodiny v minimalistickom štýle, ktoré sú tvorené napríklad len ručičkami hodín. Takýto dizajn veľmi ľahko skombinujete s akýmkoľvek štýlom interiéru. Ak túžite po niečom výraznejšom, zvoľte si honosné hodiny zhotovené npaírklad z krištálikov či skla. Sklo či krištáliky sú materiálom, ktorý je charakteristický čistou eleganciou. Takéto hodiny vám dokonalo vyniknú na každej stene. Ak ich umiestnite na stenu s tmavšou farbou prípadne na stenu s tapetou, o to viac ich dizajn budete vnímať.

nastenne-hodiny-timeplace-60cm-biele

Máte radi prírodný materiál? Tak pre vás sú určené hodiny vyrobené z masívneho dreva, pripomínajúce odpílený kus pňa doplnený jednoduchými ručičkami. Potrebujete do vášho interiéru niečo hravé, pestré, farebné? Zaujímavým dizajnom disponujú hodiny, ktorých cíferníky sú tvorené drobnými farebnými motýlmi. Skutočne originálne!

Hodiny tvoria dekoráciu, ktorou si dokážete vhodne dotvoriť vašu domácnosť tak, aby ste sa v nej cítili čo najpríjemnejšie a „ako doma“. Dekorácie a doplnky do kuchyne majú funkciu vytvoriť tú správnu atmosféru. Nábytkom si domácnosť funkčne zariaďujeme, ale netreba zabúdať ani na doplnky. Nie sú to len hodiny, ale aj obrazy, nástenné zrkadlá, vázy, rôzne typy dekorácií ako sošky, svietniky, misy na ovocie a podobne. Ich vhodným umiestnením si vytvoríte vlastné čaro domova, miesto, kde ste obklopení vecami, ktoré sa vám páčia a ktoré máte radi.

Nástenné hodiny sú jedným z dôležitých dizanových doplnkov, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Umiestnite si ich na stenu do obývacej izby, do kuchyne alebo predsiene. Pomôžu vám dotvoriť priestor a dodať mu tú správnu „dušu“.

 

Top