Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Máme pre vás tipy, ako ušetriť na nábytku

Máme pre vás tipy, ako ušetriť na nábytku

Nie ste spokojní s vašim aktuálnym zariadením interiéru, prípadne s nábytkom na terase, a radi by ste si dopriali nové kúsky? No zároveň za ne nechcete utrácať veľké peniaze?  Práve v tomto článku vám predstavíme niekoľko tipov na spôsoby, akými aj vy môžete ušetriť eurá na nábytku.

Dajte šancu starému

Nie všetko, čo je staré, je automaticky zlé. Niektoré staré prvky zariadenia síce nemusia práve vyzerať najlepšie, majú však svoju dušu či zaujímavé praktické využitie. Ak im venujete čas a kúsok vlastnej práce, viete im dodať úplne nový vzhľad, navyše, presne podľa seba. A nebude vás to ani veľa stáť. Postačí nenáročné náradie, farby na drevo a najmä, nadšenie na kreatívne tvorenie. Zošúchajte z dreva starú farbu, prebrúste ho a namaľujte podľa vlastnej fantázie nanovo. Špeciálnymi farbami dokážete takisto docieliť rôzne efekty, napríklad patiny, čo je dnes mimoriadne moderné. Skutočný vintage nábytok oživí váš interiér alebo exteriér a nezaťaží vašu peňaženku.

Nové zariadenie priestoru lacnejšie ako za bežnú cenu

V prípade, že uprednostňujete nový nábytok, potom sú spôsobom na ušetrenie zaujímavej čiastky na jeho kúpe špeciálne ponuky obchodov, najmä tých internetových. So zľavami na nábytok si zariadite obývačku, kuchyňu, spálňu, prípadne vašu terasu aj za menší obmedzený rozpočet. Ani zďaleka sa však nemusíte zmierovať s neaktuálnym nábytok z predošlých sérií, keďže vo zvýhodnenej cene sa dá kúpiť aj novinka.

Ak nakupujete nábytok cez internet, určite sa obzrite po zľavových kódoch na akcieazlavy.sk. Na stránke sa nachádza aj zľavový kupón do internetového obchodu hej.sk, ktorý má v ponuke nádherný záhradný nábytok. Takisto sa tu nachádzajú zľavové kupóny aj do iných obchodov zaoberajúcich sa predajom nábytku či interiérových doplnkov. A zvyčajne sa dajú použiť na akýkoľvek sortiment si vyhliadnete, keďže majú formu percentuálnej zľavy či zľavy v definovanej finančnej hodnote.

logo

Top