Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Ovládajte svoju domácnosť na diaľku: Stavte na Apple HomeKit!

Ovládajte svoju domácnosť na diaľku: Stavte na Apple HomeKit!

Jednoduchšie to už nejde! Na to, aby ste vašu domácnosť ovládali prakticky z akéhokoľvek miesta, potrebujete len produkty Apple HomeKit.

Vlastniť centrálnu jednotku nie je nutné! Produkty Apple HomeKit ovládajú zariadenia aj bez nej. Postačí vám využívať operačný systém iOS prostredníctvom tabletu alebo mobilu Apple. Nie je to nič zložité, zariadenia ako zámky, žiarovky, termostaty, žalúzie i kamery spolupracujú s Apple HomeKit a bezproblémovo medzi sebou komunikujú.

Dožičte si dokonalý komfort bývania

Prečo by ste si bývanie nezjednodušili, keď sa to dá, však? V inteligentnej domácnosti sa priam núka využívanie profilov, ktoré si môžete naprogramovať presne podľa svojich predstáv. Nastavíte si presný čas a miesto spúšťania spotrebičov, aby vám mohli slúžiť v maximálnej možnej miere. Vlastníte niektoré zo zariadení na báze inteligentného systému Fibaro? Skvelou správou je, že podporujú aj Apple HomeKit. Ak si vyberiete možnosť inteligentne riešenej domácnosti, plne automatizovanej a umožňujúcej vám venovať sa iným činnostiam, budete prekvapení, ako vám uľahčí život. Ovládanie mnohých spotrebičov, automatické spúšťanie alarmu, monitorovanie pohybu a informovanosť o spotrebe či hlásenie záplavových, okenných, dverových a iných senzorov, vám poskytne pocit maximálneho komfortu a bezpečia zároveň.

Nebuďte viac otrokom svojho domu

Technológie Fibaro a Apple HomeKit vás vďaka svojej inteligencii presvedčia o tom, že bývanie nemusí byť náročné, práve naopak. Žite viac a menej sa starajte o chod domácnosti. Vďaka inteligentným systémom si to môžete dovoliť a nemusíte sa báť o svoj majetok či zdravie. Automatizovanú, inteligentnú domácnosť ovládate pohodlne aj na diaľku, máte tiež dokonalý prehľad o spotrebe energií, a ešte aj  v konečnom dôsledku môžete ušetriť. Žiť inteligentne sa jednoducho oplatí!

Top