Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Pár tipov, ako spestriť vašu kuchyňu

Pár tipov, ako spestriť vašu kuchyňu

Chceli by ste zmeniť vašu kuchyňu, prípadne kuchynské náradie, ale neviete ako na to? V tom prípade ste na správnej adrese, tento článok poskytne pár tipov na produkty, ktoré by vo vašej kuchyni rozhodne nemali chýbať.

Prvým takým sú tlakové hrnce Tescoma. Ak vás nebavia staré hrnce so zastaralým používaním a rizikom nebezpečenstva, nebojte sa zmeny. Tlakové hrnce sú bezpečné, nemajú žiadny zložitý mechanizmus a navyše ich môžete ovládať aj jednou rukou. S nimi bude varenie také, ako ešte nikdy predtým. Ten správny hrniec si môžete vybrať spomedzi niekoľkých sád, v ponuke sú edície Magnum, Comfort, Presto, Bio Exclusive, Green Control a Prominent.

magazinbyvanie.sk_tescoma_sk_01

Čo sa týka hrncov, v ponuke sú aj mnohé ďalšie. Môžete si vyberať z nerezových hrncov, hrncov na indukciu alebo moderných hrncov na varenie. Hrnce Tescoma sú vhodné pre všetky typy sporákov, sú vhodné do umývačky a sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.

magazinbyvanie.sk_tescoma_sk_02

Teraz odbočíme od hrncov, na rade je ďalší typ. Ak doma často pripravujete mäsité jedlá, dôležitá je samotná príprava tohto produktu. Mnohí z vás by možno nepovedali, že mlynček na mäso je tým produktom, ktorý prípravu môže výrazne ovplyvniť. Mlynček Handy od Tescomy je vynikajúci  na ľahké a rýchle mletie takmer všetkých druhou mäsa a to ako najemno, tak nahrubo. Okrem toho, mäso nie je jediný produkt, ktorý tento mlynček „zvládne“.  Je totiž univerzálny a zvládne takisto prípravu strúhanky, cibule, paradajok, predvarenej zeleniny a podobne.

Mlynček je vyrobený zo špeciálne tvrdených odolných plastov, nôž na krájanie a disky sú z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Práve tento faktor má na svedomí vysokú efektivitu prípravy aj po niekoľkých použitiach. Okrem toho, mlynček sa dá bezpečne a stabilne uchytiť, obsahuje aj masívne vtláčadlo pre bezpečné použitie.  Tak čo, inšpirovalo vás zopár našich tipov?

Pridaj komentár

Top