Ste tu
Domov > Záhrada a exteriéry > Praktický domček na záhrade s množstvom funkcií

Praktický domček na záhrade s množstvom funkcií

Chýba vám na vašej záhrade priestor, kde by ste mohli skladovať všetko vaše náradie pod strechou a bez obavy, aby vám kamkoľvek zmizlo? Hľadáte vhodný domček na hranie pre vaše deti, ktoré v ňom najmä počas leta nájdu svoje útočisko? Alebo multifunkčný priestor na záhradnú zábavu, dokonca aj s možnosťou nechať v ňom prenocovať svojich priateľov? Všetko to zvládnu záhradné chatky, ktoré sa môžu stať aj vašim praktickým doplnkom záhrady.

Plnohodnotná dielňa a sklad náradia

V záhradnej chatke môžu nájsť svoj priestor na realizáciu všetci domáci kutili, ktorí v nej môžu s pokojom majstrovať a zároveň skladovať všetko svoje náradie. Bez toho, aby robili neporiadok a hluk v garáži. Potrebné je len prispôsobiť veľkosť záhradného domčeka tak, aby v ňom bol priestor ako na prácu, ako aj na uskladnenie náradia. Ak k svojej práci potrebujete elektrinu, do chatky ju nebude žiaden problém priviesť prostredníctvom predlžovacieho kábla. Predsa len, budovanie inštalácií ako v bežnom dome sa do záhradnej chatky neoplatí a nie je to ani príliš bezpečné.

Ideálne letné útočisko pre deti

Drevený záhradný domček je skvelou zábavkou pre deti, najmä počas letných dní. Presťahovať si do neho môžu všetky svoje hračky, čím si z neho vytvoria jednu veľkú herňu. A do nej môžu pozvať aj svojich kamarátov bez toho, aby vás to akokoľvek vyrušovalo. Na domček môžete napríklad osadiť aj šmýkačku, dať pred neho pieskovisko, čím ešte zvýšite pôžitok z hry pre vaše deti.

Domček s dreveným altánok využijete na letnú zábavu s priateľmi

Záhradná chatka môže mať oddychovú funkciu aj pre dospelých. Vyrobiť si totiž viete dať aj také prevedenie, ktoré obsahuje aj drevený altánok. A ten plnohodnotne nahradí štandardnú terasu. Pod altánkom si preto dokážete vychutnať naplno teplé dni, zrelaxovať na záhradnej hojdačke, prípadne zorganizovať grilovačku pre rodinu a priateľov. Ak interiér chatky zariadite posteľami, priatelia nemusia z grilovania odchádzať hneď domov, ale prespať trebárs na vašej záhrade v pohodlí drevenej chatky.

Top