Ste tu
Domov > Interiér > PREHOZY NA POSTEĽ

PREHOZY NA POSTEĽ

Keď sa povie prehoz na posteľ, každý z nás si predstaví elegantnú spálňu, v ktorej dominuje masívna posteľ s nádherne ustlanými prikrývkami, natrasenými vankúšmi a samozrejme výrazným prehozom. Mohlo sa zdať, že prehozy na posteľ už dávno vyšli z módy, ale nie je to pravda. Nájdu sa ľudia, ktorí ich krásu a eleganciu vedia oceniť aj dnes. Oceňujú umenie žiť a dokážu aj výzor postele preniesť vďaka prehozu na oveľa vyššiu úroveň. Pozrime sa však na samotné prehozy detailnejšie.

Prehozy vytvárajú v spálni pocit pohodlia a útulnosti, ich úloha však nie je len čisto estetická. Vďaka moderným technológiám sa z prehozov na posteľ stali krásne a užitočné prikrývky, ktoré spoľahlivo chránia posteľnú bielizeň pred zbytočným zaprášením či blednutím. Dnešné prehozy na posteľ spoľahlivo držia svoju farbu počas veľmi dlhej doby a nepredstavuje žiadny problém ich jednoducho prať v automatickej práčke, aby stále držali svoju čistotu. Odporúčame ich prať na nižšej teplote alebo zvoliť ručné pranie, ktoré zabezpečí dlhú trvácnosť vášho prehozu.

Veľkou výhodou sú prehozy, ktoré sa skladajú z dvoch farebných častí – jedna na každej strane. Vďaka tomu môžete farbu prehozu meniť podľa vašej nálady či podľa toho, aká posteľná bielizeň práve vtedy dominuje vašej spálni.

Na trhu dnes objavíte množstvo prehozov na posteľ od luxusných kúskov až po tie jednoduché, ktoré sú ideálnou voľbou do detskej izby. Mnohé obchody ponúkajú dokombinovanie posteľnej bielizne priamo k typu vybranému prehozu, aby bolo všetko dokonale zladené a celkový dojem lahodil oku i duši. Fantázii sa medze nekladú ani v tomto zdanlivo malom vesmíre a vybrať si dnes môžete z naozaj širokej ponuky, ktorá bezpochyby vyhovie úplne každému.

Top