Ste tu
Domov > Interiér > Servis klimatizácie pre firmy a prevádzky Bratislava

Servis klimatizácie pre firmy a prevádzky Bratislava

Spotreba klimatizácie môže predstavovať tretinu ročných nákladov na elektrickú energiu pre firmy. Zle udržiavané klimatizácie môžu spotrebovať až o 60% viac energie.

Servis klimatizácie a oprava klimatizácie Bratislava

Príznaky zle udržiavanej klimatizácie môžu byť – zlá kvalita vzduchu, špinavé mriežky a okolité stropné dlaždice, zápach spôsobený  tvorbou plesní a slabý výkon vykurovania a chladenia. Zlepšenie účinnosti klimatizácie môže preto viesť k výrazne nižším účtom za energiu.

Medzi ďalšie výhody patrí zlepšený komfort a produktivita zamestnancov a všeobecné výhody znižovania vášho vplyvu na životné prostredie, ako je lepší obraz vašej firmy medzi zákazníkmi a zamestnancami.

Najlepšia cena za servis klimatizácie

Bežné problémy, ako sú blokované vzduchové filtre, špinavé vnútorné / vonkajšie zvitky, môžu predstavovať vysoké percento servisných zásahov pre tých, čo zanedbali pravidelný servis klimatizácie v Bratislave. To môže viesť k nákladným opravám a v niektorých prípadoch výrobcovia nebudú akceptovať nárok na záruku, ak systém nemá záznam o servise. Je nákladovo efektívnejšie udržiavať ako nahradiť.

Spoločnosť klimachlad.sk ponúka servis klimatizácii v Bratislave a okolí. Vykonáva tiež opravy klimatizácii Daikin, Midea, SamsungToshiba.

Vaša firma, prevádzka, alebo iný obchodný priestor sa môže spoľahnúť na pravidelný zmluvný servis, ktorý pomôže servisovať a udržiavať všetky typy klimatizačných zariadení.

Našim zákazníkom môžeme poskytnúť rýchly servis vyškolenými zamestnancami. Rýchly servis klimatizácie v Bratislave určite ocenia reštaurácie, komunikačné priestory, a všade tam, kde je potrebné udržiavať príjemnú teplotu.

Top