Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Tipy na skvelé vybavenie od Tescomy

Tipy na skvelé vybavenie od Tescomy

Hrnce, panvice, pokrievky a nejaké nože. Myslieť si, že to je maximum, čo dokáže Tescoma ponúknuť, by bolo veľkým omylom. A zároveň škodou, pretože by ste mohli prísť o kopu zaujímavých produktov, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni. Aj tieto špeciálne vecičky môžete nakúpiť v Tescome.

Šunkovar

Ak v obchode stále nemôžete nájsť šunku, ktorá by bola na 100% podľa vašej chuti, nie je nič ľahšie ako vyrobiť si ju doma. Teda ak máte šukovar, ktorý ponúka eshop Tescoma. Za vskutku zaujímavú cenu, nepresahujúcu 30€, dostanete výrobok z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu, ktorý sa môže umývať aj v umývačke riadu. Návod na použitie a brožúrka s receptami sú samozrejme súčasťou balenia.

magazinbyvanie.sk_tescoma.sk_01

Mliekovar

Teplé mliečko je super, ale aby ste trafili ideálnu teplotu, musíte pri kastróle pozorne prestáť istý čas. Nie vždy sa to podarí, výsledkom čoho je pripálené a znehodnotené mlieko. Môžete začať odznova. Ale nemusíte, pretože čo? Pretože mliekovary. Týchto šikovných pomocníkov môžete bez obáv používať pri varení a zohrievaní omáčok, pudingov, čokolády alebo spomínaného mlieka. Extra silné sendvičové dno a spôsob prípravy vo vodnom kúpeli sú zárukou, že pripravovaná surovina sa určite nepripáli.

magazinbyvanie.sk_tescoma.sk_02

Brúska na keramické nože

Keramika sa v kuchyni vyskytuje v rôznych podobách. Môže byť na povrchu panvíc, ale aj súčasťou čepelí nožov. Napriek svojej krehkosti si keramické nože dokážu extra ostrú čepeľ udržať veľmi dlho. Občas ich ale treba prebrúsiť, to je fakt. V domácich podmienkach je to takmer nemysliteľné ak nemáte po ruke brúsku keramických nožov Vitamino. Pracuje sa s ňou veľmi jednoducho – nôž zafixujete v stojane a jeho čepeľ prebrúsiť dvomi brúskami s diamantovým povrchom. Všetko pod ideálnym uhlom, ktorý zaručuje špeciálna konštrukcia stojanu.

magazinbyvanie.sk_tescoma.sk_03

Aj kvôli týmto produktom sa eshop oplatí navštíviť. Tescoma, to sú aj súpravy riadu a všemožné iné náčinie na stolovanie, varenie, pečenie, prípravu nápojov a mnoho ďalších činností, ktoré sa v kuchyni dejú.

Top