Ste tu
Domov > Stavba a stavebníctvo > Vyberáme za vás kvalitné tienenie pre váš rodinný dom

Vyberáme za vás kvalitné tienenie pre váš rodinný dom

Nájsť kvalitné tienenie pre rodinný dom je komplikovanejšie, ako sa môže zdať. Záleží aj od veľkosti okien, orientácie rodinného domu, ale samozrejme aj od finančného rozpočtu rodiny.

Ak ste vášmu domu doposiaľ nenašli vhodnú tieniacu techniku, pomôžeme vám vybrať si tú správnu.

Tienenie a otvorená terasa

Viaceré rodinné domy sa projektujú s francúzskymi oknami, ktoré majú interiér presvetliť a využiť tak každý jeden slnečný lúč. Prepájanie interiéru s exteriérom a vytváranie vonkajšej obývačky je trend, ktorý ani nasledujúce roky neutíchne. Viaceré rodiny vyhľadávajú práve takéto miesta na relax, stretávanie sa s rodinou, ale aj oddych pri dobrej knihe a rozpálenom grile.

Ak po takomto priestore túžite, kúpte si novú pergolu, ktorá vám takúto exteriérovú obývačku vytvorí. Najčastejšie sa stretnete práve s hliníkovými a drevenými pergolami. Obe sú kvalitné, cenovo veľmi podobné, ale čo sa týka starostlivosti, náročnejšie na starostlivosť sú práve drevené. Prírodné prvky sú však veľmi obľúbené a práve to vás presvedčí, aby ste si vybrali práve novú drevenú pergolu.

Pri výbere novej pergoly zohľadňujte aj jej farebné prevedenie a štýl. Pergola musí ladiť k architektúre vášho rodinného domu.

Látkové rolety

Dotvárajú a zmäkčujú interiér. Predávajú sa v rôznych farebných prevedeniach a bývajú vyrábané z kvalitných zatemňujúcich látok.

Aj takéto sú značkové látkové rolety, ktoré patria k najpredávanejším tieniacim technikám v súčasnosti. Ponúkajú možnosť úplného zatemnenia, čo určite oceníte cez najväčšie letné horúčavy. Zabránia tomu, aby sa váš interiér prehrieval a vytvoria vám príjemnú klímu. Ľahko sa ovládajú a ešte lepšie sa čistia, čo ocenia najmä zaneprázdnené gazdinky.

Modernému domovu vyberajte len modernú tieniacu techniku. Túžbu po exteriérovej obývačke vám splnia moderné pergoly. Najväčší tieniaci efekt majú látkové rolety.

Vyberte si jednu tieniacu techniku z našej ponuky a uvidíte, že budete nadmieru spokojní.

Top