Ste tu
Domov > Interiér > Výmena zárubní a dverí v paneláku bez búrania

Výmena zárubní a dverí v paneláku bez búrania

Máte vo svojom panelákovom byte staré nevzhľadné dvere a oceľové zárubne, ktoré by ste chceli vymeniť za nové? Odkladáte výmenu dverí, pretože máte strach z neporiadku, ktorý spôsobia stavebné práce, potrebné pri vybúraní starých zárubní? Tieto starosti môžete pokojne hodiť za hlavu.

Máte totiž možnosť zadovážiť si aj v panelákovom byte nové interiérové dvere, vrátane zárubní, bez stavebného ruchu a neporiadku. Môžete využiť možnosť pri výmene panelákových dverí špeciálny typ obložkových zárubní OOZS (obklad oceľovej zárubne špeciál), ktoré na slovenskom trhu ponúka značka SOLODOOR. Na obavy z búrania a neporiadku zo stavebných prác pri výmene dverí môžete s kompletmi interiérových dverí a zárubní OOZS navždy zabudnúť. Stačí výmenu vašich dverí skonzultovať s odborníkmi z dverového štúdia, pôvodné zárubne podľa návodu správne odmerať, vybrať dvere a zárubne, ktoré sa vám páčia a nové dvere môžete mať hneď zajtra.

Donedávna bola výmena úzkych kovových zárubní, ktoré nie sú v rovine so stenou, používané v betónových priečkach panelákových bytov, veľkým problémom. Kovové zárubne sa museli vybúrať a to sa bez stavebného ruchu, hluku a prachu v byte nedalo realizovať. Obložkové zárubne OOZŠ sú dokonalým riešením týchto problémov. Pre výmenu zárubní pomocou OOZŠ dokonca nepotrebujete ani povolenie majiteľa domu a posúdenie statika.

big-oblozkove-zarubne

Obložkové zárubne OOZŠ sú osvedčeným spôsobom, akým možno bez problémov a v krátkom čase, bez nutnosti búrania, zakryť nevzhľadné kovové zárubne. Po odstránení pántov sa zárubne OOZŠ montujú na starú oceľovú zárubňu pomocou montážnej peny. Je to veľmi rýchle a jednoduché riešenie. Skúsení špecialisti všetko odborne zmerajú, odporučia vám aký typ zárubní a dverí sa pre Vás najlepšie hodí a výmenu odborne zrealizujú. Váš byt tak získa novú tvár aj bez vášho pričinenia. Navyše – bez nutnosti veľkého upratovania stavebného neporiadku.

Informácie o možnosti využitia obložkových zárubní a možnostiach ich kombinácií s rôznymi modelmi interiérových dverí, vrátane podrobností o obkladoch oceľových zárubní špeciál (SOLODOOR OOZŠ) určených pre jednoduchú rekonštrukciu panelákových oceľových zárubní, nájdete na stránkach www.solodoor.sk.

Top