Ste tu
Domov > Záhrada a exteriéry > Zabezpečte si pohodu na záhrade aj počas dažďa

Zabezpečte si pohodu na záhrade aj počas dažďa

Ak na záhrade organizujete akciu, nemusíte sa vždy zaujímať o počasie. Stačí, ak si na nej postavíte páry stan a zábave s priateľmi na čerstvom vzduchu nezabráni ani dážď. Navyše, stany si môžete vybaviť osvetlením a kúrením a pohodička na výbornú aj v chladných dňoch alebo v nočných hodinách je zabezpečená.

Párty stany majú naozaj široké uplatnenie – ako estetický prvok do vašej záhrady, ochránia pred zvedavými pohľadmi susedov a okolia, nemusíte sa obávať dažďa ani silného slnka, hostia odídu a vy stan môžete použiť ako sušičku bielizne alebo si tam umiestniť veci, ktoré nemáte kde narýchlo skryť pred dažďom. Bez párty stanov si dnes svoju prevádzku nedokážu predstaviť ani niektoré reštaurácie či bary.

Nožnicové stany sú ľahko zostaviteľné a jednoducho prenosné

Nožnicové stany majú ľahkú nožnicovú konštrukciu a jediným pohybom ich rozloží aj menej zručný človek. Ak veľa cestujete, je to ideálny stan pre vás. Dajú sa preň objednať aj špeciálne prenosné tašky. A ak ešte nožnicový alebo párty stan nemáte, nadišiel ten správny čas sa oň začať zaujímať. Kde inde nájdete také lacné a príjemné útočisko ako v párty stane? Stavať besiedku alebo pergolu? Na to koľkokrát nie je čas ani peniaze. Párty stany zoženiete za prijateľné ceny, ktoré sú pochopiteľne závislé od veľkosti. Možno si objednať stan o veľkosti 3 x 3 m alebo až 6 x 12 metrov.

4 neduhy najlacnejších párty stanov

Párty stany vo veľkom výbere

A kde sa ich môžete vydať nakupovať? Najlepšie tam, kde je veľký výber párty stanov a rozumné ceny. Najlepšie tam, kde sa internetový obchod pýši zlatým ocenením Heureka, overené zákazníkmi. Oceníte nielen rýchlu dodávku tovaru, ale aj spoľahlivý zákaznícky servis. Nožnicový alebo párty stan? Oba typy na vás čakajú na t-zbozi.cz. A to v širokej škále farieb a tvarov!

Pridaj komentár

Top