Ste tu
Domov > Inšpirácie a tipy > Zahrajte sa na dizajnéra s inšpiráciami od profesionálov

Zahrajte sa na dizajnéra s inšpiráciami od profesionálov

Radi by ste využili služby profesionálnych dizajnérov na dosiahnutie dokonalého súladu jednotlivých prvkov vášho bývania, no nemáte na to dostatok finančných prostriedkov? Žiaden problém. Stačí len nájsť správne inšpirácie z ich práce a určite aj sami zvládne vytvoriť interiérový koncept, ktorý bude nesmierne štýlový a zároveň sa v ňom po jeho realizácii budete cítiť maximálne pohodlne. Navyše s pocitom, že ste si všetko navrhli úplne sami.

Diela mnohých interiérových dizajnérov v jednotlivých miestnostiach domácností si dokážete jednoducho prezrieť na inšpiratívnom portáli o bývaní Biano.sk, ktorý ich sústredí na jednom mieste. Stačí si len vybrať miestnosť, ktorú chcete zariadiť, a pred sebou máte ihneď desiatky rozličných inšpirácií od skutočných profesionálov. Samozrejme, v rozličných smeroch a štýloch tak, aby si každý našiel to svoje.

Kombinácia inšpirácií s internetovým obchodom

Portál Biano.sk však nie je len galériou realizácií zariadenia interiérov profesionálnymi dizajnérmi. Okrem obrázkov ponúka aj magazínové články s podnetnými nápadmi, trikmi či inšpiráciami a rovnako aj príležitosť si atraktívne interiérové zariadenie zakúpiť. Opäť sú jednotlivé modely nábytku a doplnkov rozdelené do prehľadných kategórií na základe miestností domácnosti, do ktorých sú určené. Zakúpiť si môžete napríklad kompletný jedálenský nábytok, sedacie súpravy,  nábytok do kúpeľne, detskej izby a ostatných súčastí bývania, a samozrejme, aj dekorácie.

Zaujímavou kategóriou produktov je Spálňa. Jej zariadenie totiž výrazne ovplyvňuje naše životy, pretože práve do spálne sa sústredí väčšina relaxu. Naň však potrebujeme zabezpečiť nielen posteľ, ale aj príjemnú atmosféru v spálni, na ktorej sa podieľa najmä celkový výzor a duša interiéru. Tie spoločne vytvoríte vhodnou kombináciou jednotlivého nábytku s doplnkami. Skúste preto k vybranej posteli zaujímavo doladiť posteľné obliečky, zavesiť zrkadlo na miesto, ktoré spálňu opticky zútulní či použiť iné textílie a dekorácie. Mnoho z nich a rovnako aj inšpirácie, ako to zvládli dizajnéri, nájdete práve na Biano.sk.

Top