Hľadáte luxusný záhradný nábytok na vašu terasu? Stavte na teakové drevo

0
536
Hľadáte luxusný záhradný nábytok na vašu terasu? Stavte na teakové drevo

Každej záhrade a terase pristane kvalitné sedenie z prírodných materiálov. Drevo vyžaruje teplo a útulnosť, ale takisto zvyčajne vyžaduje oveľa náročnejšiu starostlivosť. To však neplatí, ak sa rozhodnete pre luxusný záhradný nábytok z masívneho teakového dreva.

Záhradný nábytok z teaku prežije generácie

Ak sa rozhodnete pre lacnejší drevený nábytok, aj s vhodným ošetrením mu to slnko časom spočíta. Farba postupne zošedivie a sedenie vám vydrží nanajvýš pár sezón. Opačným prípadom je kvalitný záhradný nábytok z teaku.

Teakové drevo je najvhodnejší materiál pre outdoorový nábytok. Je veľmi pevné, obsahuje množstvo prírodných olejov a má veľmi príjemné odtiene medovej až čokoládovej farby. Záhradný nábytok z teaku preto dotvára harmonickú atmosféru a zároveň je veľmi odolný – lepšie znáša nepriaznivé počasie a takisto odpudzuje vodu, škodcov a plesne. Váš luxusný záhradný nábytok si zachová svoju krásu roky.Hľadáte luxusný záhradný nábytok na vašu terasu? Stavte na teakové drevo

Štýlové sedenie na terasu, ktoré nevyjde z módy

Luxusné záhradné sedačky na www.bamboo.sk spĺňajú najvyššie štandardy kvality – kombinujú nadčasový dizajn, dlhú životnosť a predovšetkým maximálny komfort. Kvalitná hliníková konštrukcia s teakom príjemne ladí a zároveň zabezpečuje stabilitu – vaše sedenie preto ustojí aj ťažšie váhy či veselé skoky malých členov rodiny.

Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu zažiaria na akejkoľvek terase. Je len na vás, či uprednostníte elegantné škandinávske odtiene alebo siahnete po pestrejších prírodných farbách. Podľa povahy vášho priestoru si môžete vybrať, či uprednostníte praktickú jedálenskú súpravu, pohodlné rohové sedenie, set luxusných záhradných sedačiek alebo čerešničku pre maximálnych pôžitkárov – priestrannú záhradnú posteľ pre chvíle dokonalého relaxu.

Samozrejmosťou je vodeodolné čalúnenie, takže váš luxusný záhradný nábytok nezaskočí ani letná búrka. Záhradný nábytok z teaku dokonca stačí ošetriť len raz za čas – chráni ho vlastná, bohatá zásoba prírodného oleja.

Mať doma teakový záhradný nábytok má len jednu nevýhodu – vašej návšteve sa nikdy nebude chcieť odísť.

Hľadáte pre svoju terasu kvalitný luxusný záhradný nábytok bez kompromisov? Inšpiráciu nájdete na našom webe: www.bamboo.sk