Kde nakupovať vybavenie do domu a bytu v Nitre?

0
259

Ste z Nitry a chystáte sa na veľký nákup nábytku a vybavenia do domu alebo bytu? V tomto článku vám poradíme, ktoré predajne sa oplatí navštíviť a ako získať nový nábytok za čo najvýhodnejšie ceny!

Nakupovanie online síce zažíva zlaté časy, no ak nakupujete nábytok, pred kúpou ho pravdepodobne chcete vidieť naživo. Na internete nemáte možnosť vidieť, ako daný kus nábytku vyzerá v realite, ako je veľký, ako vyzerajú jednotlivé farebné kombinácie, no najmä, nemôžete si overiť jeho kvalitu. V kamennej predajni si môžete všetok nábytok naživo ohmatať a rozhodnúť sa, či vám bude vyhovovať.

Ak ste z Nitry, možností máte naozaj veľa. Nitra, ako jedno z najväčších miest na Slovensku, disponuje množstvom predajní nábytku a doplnkov do domácnosti. Až sa možno ocitnete v situácii, že neviete, ktoré z tých všetkých predajní sa skutočne oplatí navštíviť. Aby sme vám ušetrili niekoľko hodín vášho drahocenného času, pripravili sme si pre vás výber 4 najvýhodnejších predajní nábytku a vybavenia domácnosti v Nitre, ktoré sa naozaj oplatí navštíviť.

Merkury Market Nitra

Predajne Merkury Market pôsobia na Slovensku už dlho a ich popularita neustále narastá. V Merkury Market Nitra nájdete všetko vybavenie domácnosti, na aké si len spomeniete – od kompletného vybavenia kuchýň, kúpeľní, detských izieb a spální, cez záhradné vybavenie a nástroje do dielne, až po rôzne drobné dekorácie. Ponuka predajní Merkury Market zahŕňa aj okná, podlahy, dvere a kľučky. Inými slovami, svoje bývanie tu vybavíte doslova od podlahy až po strechu.

OBI Nitra

O nič menej populárne nie sú ani predajne OBI, tie sa špecializujú najmä na vybavenie kúpeľní a kuchýň. Avšak, v predajniach OBI nájdete aj kompletné vybavenie záhrady, dielne, či všetok potrebný stavebný materiál. Nechýbajú ani mnohé doplnky do domácnosti.

Möbelix Nitra

Kým OBI sa vo veľkom zameriava aj na stavebný materiál a potreby, predajňa Möbelix v Nitre je špecializovaná na interiéry. Nájdete tu kompletné zariadenia kuchýň, spální, obývačiek a jedální. Ponuka je obohatená aj o kvalitný záhradný nábytok.

Asko Nitra

V neposlednom rade nemôžeme nespomenúť predajňu Asko Nitra, kde taktiež nájdete všetok bytový nábytok a doplnky. Rovnako ako všetky spomínané predajne, aj Asko poteší vysokou kvalitou ponúkaných produktov, ktoré vám vydržia spoľahlivo slúžiť veľmi dlhú dobu.

Nakupujte nábytok čo najvýhodnejšie!

Ak sa rozhodujete, ktorú zo spomínaných predajní nábytku v Nitre navštíviť ako prvú, odporúčame využiť jednoduchý trik – online akciové letáky. Tie nájdete na portáli Kupino.sk. Jedná sa prakticky o klasické papierové letáky, akurát sú v online podobe. Na jednom mieste rýchlo nájdete všetky minulé, aktuálne, ale aj budúce letáky všetkých predajní nábytku v Nitre. Hneď tak budete vedieť, ktorú predajňu sa oplatí navštíviť ako prvú.