Prečo mať doma súkromný wellness so Swim Spa a Jacuzzi

0
246
Prečo mať doma súkromný wellness so Swim Spa a Jacuzzi

Ako si predstavujete domácu pohodu? Filmové poobedie na gauči alebo kávička na terase? A čo tak súkromný masér v podaní vlastnej jacuzzi?

Vírivka alebo plavecký bazén? So Swim Spa už nemusíte robiť kompromisy

Každý z nás je originál a ani v jednej rodine nie sú všetci členovia rovnakí. Kým jeden má rád šport, druhý je skôr sedavý typ.

A práve to je jedna z najväčších výhod Swim Spa. Je to celoročný plavecký bazén s protiprúdom a vírivka v jednom.

Swim Spa je celoročný bazén s protiprúdom s integrovanými masážnymi tryskami na schodoch do bazéna pre oddychovú hydromasáž po tréningu. Stačí sa len posunúť o kúsok ďalej. Ideálne riešenie je kombinácia Swim Spa s samostatnej vírivky. Takto dosiahnete maximálny pôžitok z plávania z kvalitnej hydromasáže.

Vy si tak môžete užiť plavecký tréning vo vode, ktorej teplota je vhodná pre kondičný tréning, zatiaľ čo ďalší členovia rodiny si môžu vychutnávať teplý kúpeľ vo vírivke.

A čo je najlepšie, Swim Spa môžete využívať celoročne. Áno, aj v našich zemepisných šírkach.

Celoročné bazény Swim Spa majú prepracovanú termoizoláciu, odolný termokryt a úsporné vykurovanie.

Môžete sa rozhodnúť pre zabudovanú verziu bazéna alebo bazén bez akéhokoľvek stavebného zásahu. Štýlový drevený obklad bazéna má nadčasový dizajn, ktorý zapadne do každého prostredia a príjemne doplní akýkoľvek exteriérový nábytok.

Veľkosť do každej záhrady

Podobne ako vírivky, aj Swim Spa sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach, aby sa prispôsobili záhradám a terasám všetkých svojich zákazníkov.

Celoročný bazén veľkosti M bohato postačí menšej rodine. Do Swim Spa vo veľkosti XL si môžete pozvať aj priateľov a spoločne sa zabaviť pri športe alebo si oddýchnuť vďaka príjemným hydromasážnym tryskám umiestnených na schodoch bazéna.

Dve hodiny a dosť? To v domácom wellness neplatí!

Už žiadne rezervácie a časové limity. Domáce wellness si užívate kedykoľvek a ako dlho chcete.

Skoro ráno pred prácou alebo uprostred noci? Je len na vás kedy sa rozhodnete zaplávať si v bazéne alebo zohriať unavené telo vo vírivke. Vďaka prepojeniu Swim Spa s vaším Smartphonom je bazén pripravený vždy načas.

Zdravie vás a vašej rodiny je prvoradé

Kúpa celoročného bazéna Swim Spa je v prvom rade investíciou do zdravia vás a vašej rodiny.

O zdravotných benefitoch športu snáď nemusíme dlho písať. Za zmienku však stojí, že v Swim Spa nemusíte zásadne len plávať. Je vhodný aj na rôzne ďalšie vodné aktivity. Napríklad posilňovanie s odporom vody alebo veslovanie za pomoci špeciálnych popruhov.

Ďalšie zdravotné benefity nájdete v druhej časti bazéna Swim Spa – vo vírivke. Kúpeľ v teplej vode v spojení s hydromasážou má pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Uvoľňuje stuhnuté svaly, uľavuje od bolesti kĺbov a dokáže zmierniť bolesti hlavy.

Dajte šancu domácemu wellness a váš domov sa pre vás stane oázou pre aktívny odpočinok.

Text podlieha autorským právam.