Aká je kuchyňa snov?

0
259
Aká je kuchyňa snov2

Kuchyňa môže byť oveľa viac ako len miesto, kde varíte obed či večeru. V prvom rade by ste sa v nej mali cítiť dobre pohodlne. Kuchyňa snov by mala byť jedinečným a elegantným priestorom vo vašej domácnosti.

Ako si predstavujete vašu ideálnu kuchyňu? Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že by malo ísť o spojenie funkčnosti a výnimočnej krásy. Máte presnú predstavu o vašej budúcej kuchyni, ale žiadnu podobnú ste nenašli? Máte šťastie, že ste sa dostali k tomuto článku, Sanas vám totiž vaše prianie zrealizuje.

Sanas vám vykúzli vysnívanú kuchyňu na mieru

Najskôr vám však prezradíme, čo by mali funkčné kuchyne na mieru spĺňať. Aj keď každý človek má iné preferencie, pri zariaďovaní kuchyne by mali platiť isté pravidlá. Všetky gazdinky túžia po dostatočne veľkej pracovnej zóne. Mala by byť umiestnená tak, aby ste si pri príprave jedál s ostatnými členmi v kuchyni neprekážali. Kuchár by mal mať taktiež veľkú zónu na varenie. Sporák, drez a chladnička by nemali byť od seba ďaleko, aby ste nemuseli pri varení „lietať hore dole. Mikrovlnná rúra spolu s rúrou na pečenie by sa mali tiež nachádzať blízko pracovnej zóny.

Odborníci v Sanas vám, samozrejme, pomôžu s umiestnením jednotlivých častí. Po ruke by ste tiež mali mať kuchynské náradie, časť z neho môžete zavesiť nad kuchynskú linku a na zvyšok využijete priestranné zásuvky a skrinky. Správne umiestnenie zásuviek by sa tiež nemalo podceniť a nemali by byť príliš ďaleko od pracovnej plochy. V podstate všetko, čo dennodenne používate by malo byť vždy po ruke.

Ak to váš priestor dovoľuje, praktickým prvkom bude určite barový pult s vysokými stoličkami do kuchyne, ktorý nenarušuje priestor na varenie. Stôl s jedálenskými stoličkami by mal byť tiež od kuchynskej linky v bezpečnej vzdialenosti. Mnohé rodiny však majú malé kuchyne a rozhodnú sa presunúť jedálenskú časť do obývačky, aby im ostal dostatočne veľký priestor na kuchynskú linku.

Materiál a estetika

Na Sanas sa môžete vždy spoľahnúť, naši odborníci vám pomôžu vytvoriť vašu vysnívanú kuchyňu na mieru. Na bezplatnej konzultácii si môžete prezrieť dostupné materiály, povrchy, dekory, úchytky či vnútorné vybavenie alebo elektrické spotrebiče. Taktiež vás ohromí široká škála farieb. Ak nemáte presnú predstavu o svojej kuchyni, odporúčame vám pozrieť si štyri kategórie kuchynských liniek, ktoré vás môžu inšpirovať:

  • BASIC
  • CLASSIC
  • PERFECT
  • EXCLUSIV

Veríme, že vďaka Sanas nájdete vysnívanú kuchyňu na mieru.