Byty Premiére – horúca téma v bratislavskom Starom Meste

0
272

Hľadáte bývanie v Bratislave? Skúste sa zamerať na jednu z najatraktívnejších lokalít hlavného mesta! Prečítajte si viac o projekte Premiére.

Premiére – predstavenie

Premiére je názov projektu, respektíve 23-podlažného obytného domu v bratislavskom Starom Meste. K dispozícii sú jedno až štvorizbové byty, apartmány či štúdiá, každé s vlastnou terasou, lodžiou alebo balkónom. Výmera obytných jednotiek je vskutku veľkorysá – od niečo viac ako 30 m2 až po 125 m2. To je vskutku variabilný priestor, priam stvorený pre singles, bezdetné páry i početnejšie rodiny.

Lokalita

Ak riešite kúpu či predaj bytov v Bratislave, lokalita nehnuteľnosti by mala byť jedným z kľúčových bodov vášho záujmu. Premiére nájdete na Šancovej ulici v Starom Meste, ktoré je vo všeobecnosti považované za jedno z najlepších a najvyhľadávanejších miest na život v hlavnom meste Slovenska. Objednajte sa na prehliadku krásne zariadeného vzorového bytu ešte dnes!

Občianska vybavenosť

Mnohé byty v Bratislave a ich obyvatelia trpia slabšou občianskou vybavenosťou. To však nie je prípad obytného komplexu Premiére. V jeho najbližšom okolí sa totiž nachádza hustá sieť služieb, obchodov či zariadení pre deti. Reštaurácie, oddychové zóny, ihriská či zastávky MHD sú vzdialené len pár minút chôdze od nehnuteľnosti. K dispozícii je aj výborné dopravné napojenie na dôležité komunikačné uzly vedúce na diaľnicu D1, letisko či železničnú stanicu.

Vyriešené parkovanie

Súčasťou obytného domu Premiére je aj niekoľko desiatok parkovacích miest. Nachádzajú sa v trojpodlažnej podzemnej garáži, ktorá je navyše vybavená aj niekoľkými nabíjacími stanicami pre elektromobily. V komplexe Premiére nájdete perfektné ubytovanie pre seba, svoju rodinu i vozidlo.