Jedálenské stoličky

0
105
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky

Povinný prvok do jedálne, kuchyne-obývacej izby, kaviarne, reštaurácie, cukrárne. Všetko je dôležité: pevnosť konštrukcie, bezpečnosť každého prvku, dizajn, použité materiály a tkaniny. Kolekcia Bighome obsahuje prvotriedne jedálenské stoličky vyrobené z vysokokvalitných kovových zliatin a prírodného dreva, ktoré ozdobia každý štýlový interiér.

Štýlové jedálenské stoličky sú spojením klasiky a futurizmu

Autori modelov jedálenských stoličiek prezentovaných v katalógu kreatívne interpretujú klasické príklady stredovekého nábytku, antiky, éry empíru, moderny, art deco. Sofistikovaný Tonet Vienna, jednodielne kreslo Navi Chair, archetypálny Tolix sú len základom kreatívneho riešenia moderných dizajnérov. Ohnuté konzolové nohy, pyramídové nohy, anatomický chrbát a podrúčky, bezchybné leštenie kože a odolné ekologické materiály sú poctou technologickým výdobytkom našej doby.

Prírodné drevo v jedálenských stoličkách

Použitie kvalitného dreva zaručuje bezpečnosť a odolnosť. Výrobcovia jedálenských stoličiek prémiovej triedy používajú prírodné drevo manga, akácie, dubu a borovice. Vzor dreveného povrchu sa nedá skopírovať – ​​každá stolička má jedinečný vzor, ​​ktorý zdôrazňuje kvalitu a stav nábytku.

V katalógu BigHome.sk je ľahké vybrať si súpravu jedálenských stoličiek do akékoľvek štýlu interiéru – od Provence a neogotiky až po loft a bioniku. Mnohé modely sú prezentované v rôznych odtieňoch, s podrúčkami a bez nich, s rôznymi možnosťami dizajnu nosnej konštrukcie a mäkkých prvkov.

Aktuálne odtiene sú mliečna, čokoládová, sivá, žltá, tmavozelená, fialová.