Kožené obklady na stenu ako súčasť moderného interiéru: Luxusnejšia forma tapiet dostane každého!

0
1367

Kožené dekory na stenu vás ohúria! Panely z pravej kože ste mohli vidieť v bizniscentrách, v rôznych exkluzívnych showroomoch, prestížnych interiéroch alebo na stenách v domácnostiach úspešných biznismenov alebo podnikateľov. Môžu zdobiť aj váš interiér!

Špeciálne kožené nástenné obklady predstavujú to najlepšie z najlepšieho, sú akýmsi hmatateľným dôkazom luxusu a exkluzivity. Zákazníci si môžu vyberať z kombinácií obkladov rôznych rozmerov, geometrických tvarov, farieb i celkových prevedení. Dlaždice môžu byť ploché alebo v 3D priestorovej verzii, vďaka ktorej perfektne vynikne detail koženého obkladu. Vy sami ste tvorca fascinujúcich doplnkov v koženom prevedení, je len na vás, akú im vdýchnete dušu!

Kožený obklad na stenu ako dominanta priestoru

Prečo staviť na efektný obklad z pravej kože? Je teplý a jemný na dotyk, vyzerá pôsobivo a neskutočne luxusne. Aj keď ide o nákladný materiál, kožené obklady na stenu sú vyhľadávaným prvkom interiéru, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Vyzerajú neprehliadnuteľne a okamžite po vstúpení do priestoru spúšťajú takzvaný „wow efekt“. Rafinovaný kožený obklad na stenu jednoducho neostane bez povšimnutia. Môžete ním oživiť kanceláriu i obývačku, fantázii sa medze nekladú. Pôsobivé kožené obklady sú zhotovované podľa prianí klienta, výsledkom je originálny doplnok stien, ktorý môže byť v nenápadnom, jednoduchom prevedení i v dizajnovom, farebne výraznom variante. Ak máte minimalisticky riešený interiér, môžete si dovoliť s koženými obkladmi viac experimentovať, ak je priestor členitý a dominantný už sám o sebe, stavte pri obkladoch z kože na efektnú jednoduchosť.

Kam kožené obklady umiestniť?

Aké sú populárne miesta, na ktorých sa skvelo vynímajú kožené obklady? Milovníci originálneho štýlu spätého s útulnosťou a luxusom, si nechávajú kožené obklady umiestňovať za posteľ, vďaka čomu vzniká akési „čelo postele“ priamo na stene spálne. Ani v obývacej izbe – či už ako solitér na samostatnej stene alebo na múre za sedacou súpravou, nie sú exkluzívne kožené obklady ničím neobyčajným, práve naopak. Toto elegantné riešenie sa stáva čoraz častejšie súčasťou dizajnovo riešených interiérov s ohľadom na detail. Poraďte sa s interiérovými dizajnérmi o možnostiach v rámci vášho interiéru a vytvorte v domácnosti alebo v pracovnom prostredí neopakovateľnú atmosféru, ktorá vám vnesie do života celkom nový prílev energie!