Lukratívne bývanie v lukratívnej štvrti

0
69
Lukratívne bývanie v lukratívnej štvrti

Ružinov je najväčšia mestská časť Bratislavy, ktorú si obľúbili hlavne rodiny s deťmi. Poloha blízko centra, výborná dostupnosť, množstvo zelene a kompletná občianska vybavenosť sú klady, pre ktoré by ste bývanie v tejto lokalite mali hľadať aj vy.

Ružinov je lokalita ako stvorená pre každého kto hľadá pokojné a príjemné bývanie. Nájsť tu vhodné bývanie nie je problém. Developerské projekty českej spoločnosti Finep Danubius a Jégého alej byty na predaj ešte ponúkajú.

Projekt Jégého aleje

Jégého alej je výborným prepojením mestského ruchu s pokojnou alejou a súkromnou záhradou priamo pod oknami vnútrobloku. Všetko máte po ruke. Od malých štýlových kaviarničiek a reštaurácií, cez pekáreň priamo v bloku až po obchodný dom Centrál. Na blízkej tržnici na Miletičovej zoženiete vždy čerstvú zeleninu, ovocie, bylinky a aj kvety.

Auto zaparkujete bez najmenších problém. Parkovisko nájdete priamo pod domom odkiaľ môžete prejsť rovno do bytu.

Blízko Jégého aleji sa nachádzajú aj detské ihriská, jasličky a materská škôlka, pošta, lekáreň a zdravotné stredisko. Na svoje si tu prídu aj športovci. Zimný a futbalový štadión, basketbalová hala, tenisové centrum, krytá plaváreň alebo kúpalisko Tehelné pole – športové centrá ponúkajú množstvo voľnočasových aktivít ako pre deti tak aj pre dospelých.

Ak dávate prednosť kultúre nemusíte ísť ďaleko. Radošínske naivné divadlo či kino v obchodnom centre VIVO máte pár krokov od domu.

Danubius

Danubius One je na naše pomery mrakodrap, ktorý nadväzuje na okolitú výstavbu. Spolu s projektom Jégého aleje vytvára pokojný vnútroblok so zelenou záhradou a miestami na odpočinok a relax. Všetko čo sa nachádza v blízkosti Jégého aleje sa nachádza aj blízko tohto projektu.

Moderné nové byty, zelená záhrada priamo pod oknami, vždy voľné parkovacie miesto a očarujúce výhľady na Bratislavu  – to všetko a oveľa viac vám ponúka práve projekt Danubius.