Moderná kuchyňa na mieru

0
302
Moderná kuchyňa na mieru
Moderná kuchyňa na mieru

Pre niekoho priestor, ktorý je spájaný s povinnosťami a prácou, pre iných centrum rodinného života a pýcha gazdinej. Aj taká býva kuchyňa. Miesto, kde sa varí, pečie, často aj stoluje, a kde sa riešia tie najzávažnejšie problémy svetového aj domáceho diania. Dá sa toto všetko v bežnej, nemodernej a nepraktickej kuchyni? No nedá!

Dokonalá v každom smere, taká je kuchyňa na mieru

Žiť svoj sen o dokonalej kuchyni sa dá na pár metroch štvorcových alebo na výmere bežného panelákového bytu. Každý priestor, každá asymetria či výklenok je pri jej plánovaní výzvou, ale s trochou fantázie a vkusu môžeme mať praktickú kuchyňu v akomkoľvek priestore. Ako to docieliť? S malým kúskom nekonvenčnosti a veľkou dávkou inšpiratívnych riešení. Súhrou tohto všetkého vznikne moderná a originálna kuchyňa na mieru od spoločnosti SANAS, ktorá je šitá na mieru predstavám a požiadavkám danej rodiny.

Základom je, samozrejme, kvalitná a elegantná kuchynská linka, zvlášť ak plánujete mať kuchyňu prepojenú s obývačkou. Prispôsobená tvaru a krivkám miestnosti vyplní každý kút, každý voľný priestor tak, aby dokonale kopírovala každú stenu, a zároveň pôsobila dojmom, že ten dom bol vlastne stavaný na základe jej tvaru. Odolné materiály a dekory od výmyslu sveta doplnené vkusnými úchytkami a kvalitnou kuchynskou doskou tak vytvoria jednoliaty a príjemný efekt celej zostavy našej novej kuchyne na mieru.Moderná kuchyňa na mieru

Káva v kuchyni? Radosť posedieť!

Čo by bola krásna kuchyňa bez jedálenského stola a stoličiek? Stolovanie v takomto priestore ponúka celkom iný gastronomický zážitok a pôsobí navyše veľmi vkusne a elegantne. Aj tu by sme mali výber prispôsobiť preferenciám všetkých členov rodiny, kvalite materiálov a celkovému zladeniu so zvyškom domu. Je sen prisunúť ku krásnemu drevenému stolu „ladiace“ a vkusné jedálenské stoličky.

Koncept našej kuchyne na mieru by mal plynule prechádzať celým domom a byť súčasťou jeho dizajnu. Samozrejme, netreba zabúdať ani na to, že kuchyňa je miesto pre život a nie výstavná sieň, ktorou len prechádzame. Výber materiálov a zariadenia by preto mal okrem svojej dizajnovej stránky spĺňať najmä tú praktickú. Ak však dokážeme skĺbiť oboje, získame naozaj dokonalé miesto na varenie, vypekanie, ale aj klebetenie s priateľmi.

Moderná kuchyňa na mieru by mala byť dokonalou súhrou našich tajných snov, potrieb celej rodiny a jej spoločných chvíľ. Veď často práve v jej priestoroch sa začína náš pracovný alebo oddychový deň, tu vznikajú plány do budúcnosti a tu sa naše dni aj končia. A tak je namieste vytvoriť si ju takú, aby sa nám z nej ani nechcelo odísť.