Potrebujete sa zbaviť neželaných hostí s krídlami? Vyskúšajte neškodný plašič vtákov

0
1355

Problém s vtákmi majú nielen ľudia žijúci v rodinných domoch, ale v bytoch. Hoci ste sa nerozhodli tieto zvieratá chovať je veľmi pravdepodobné, že vás z času na čas navštívia aj bez toho, aby ste o ich prítomnosť prejavili záujem.

Do bytu sa vám tak ľahko nedostanú, no stáť nonstop na balkóne alebo terase aby ste ich mohli odplašiť je nemožné. Výborným riešením je v tomto prípade plašič vtákov, ktorý vás ochrániť pred všetkými druhmi vtáctva aké existuje.

Ak vám robia vrásky na tvári holuby, ktorí vám svojimi výkalmi ničia majetok, môžete s tým raz a navždy skoncovať. Odpudzovač vtákov  vám však pomôže aj s väčšími jedincami ako je napríklad orol alebo sokol. Vďaka tomuto výrobku nemusíte kupovať žiadne napodobeniny veľkého vtáctva ako je napríklad vrana, pretože tento malý prístroj splní presne to, čo od neho očakávate. Výrobok funguje pomocou sieťového kábla a ideálne je nainštalovať ho na balkón alebo pod strechu.

Odpudzovač by mal byť ukrytý pred nástrahami počasia, inak by mohlo dôjsť k jeho poškodeniu a nefunkčnosti. Veľmi dôležitým krokom je aj inštalácia, ktorá môže spôsobiť absolútnu neúčinnosť výrobku. Nechajte si preto poradiť už pri kúpe, aby ste sa vtákov zbavili nielen rýchlo, ale aj efektívne.

Ako plašič funguje?

Tento prístroj je určený na odpudzovanie vtákov z rôznych vonkajších priestorov. Použiť ho môžete nielen na balkóne a terase, ale aj na záhrade rodinného domu alebo chalupe. Plašiče vtákov využívajú vysokú citlivosť sluchu týchto jedincov a vysielajú im nepríjemné ultrazvukové signály s premenným kmitočtom a intenzitou.

Tieto zvuky sú pre ne natoľko odpudzujúce, že vtáky sa vzdialia a do blízkosti prístroja sa nebudú chcieť priblížiť. Menšou nevýhodou tohto výrobku je, že môže pôsobiť aj na domáce zvieratá ako je pes, mačka alebo kôň. Netreba sa však obávať, prístroj a jeho zvuky im nijako neublížia, no môže sa stať že aj váš domáci miláčik sa bude priestoru v okolí plašiča vyhýbať.

Inštalácia prístroja je veľmi jednoduchá, pretože spočíva v umiestnení do priestoru, kde máte s vtákmi problém. Pripojiť ho ešte musíte do napájacieho zdroja, no inak s ním netreba nič robiť. Odpudzovač inak pracuje automaticky a netreba ho nijako nastavovať. Výrobok dokáže odplašiť vtáky vo vzdialenosti 40 metrov, čo je dostatočné pokrytie aj pre rodinné domy s pozemkami.

Ak sa rozhodnete tento prístroj vyskúšať, už nikdy nebudete mať s vtákmi problém a na neustály boj môžete zabudnúť. Zbavíte sa nielen nepríjemných zvukov, ale aj na neporiadku, ktorý za sebou vtáky zanechávajú. Ultrazvukový plašič vás zbaví operencov humánnym spôsobom bez toho, aby ste ich zabíjali alebo neustále plašili.