Poznáte Fibaro? Radi vás zoznámime

0
438

Fibaro je značka, ktorá má vašu inteligentnú domácnosť úplne „pod palcom“. Prečo si nezjednodušiť život, pokiaľ je to možné? Dovolenkovanie bude oveľa kľudnejšie, ak vieme, že je u nás doma všetko v poriadku.

Inteligentná domácnosť s Fibarom

Stačí pár nastavení a vaše žalúzie, svetlo alebo spotrebiče sa zapnú a vypnú aj na diaľku. Znie to skôr ako scénka z amerického filmu? Doprajte si takýto „Matrix“ a uvidíte, o čo všetko ste boli doposiaľ ukrátení. Zistíte, že život nie je len o povinnostiach a neustálom premýšľaní, rátaní a kalkulovaní, ale hlavne o užívaní, o pôžitkoch a dokonalej radosti. Uľahčite si svoje dni, ktoré sú beztak plné vyčerpania, stresov, úloh a povinností. Domov je predsa miesto, kde toto všetko nemá čo hľadať.

Fibaro ladí so všetkým

Je úplne jedno, či máte novučičký parádny dom alebo bývate v staršom dome či byte. Nezávisle od jeho veku a elektrických rozvodov, svoju inteligentnú domácnosť môžete vlastniť aj vy. Je to dokonale kompatibilný systém, ktorý sa dá inštalovať ako do domácnosti, tak aj na chalupy alebo do firiem. Nie je nič lepšie, ako ovládať svoju domácnosť pomocou tabletu, počítača alebo smartfónu. Stačí k tomu iba pripojenie na internet a okamžite sa môžete spájať. Aj z práce zistíte, či je doma všetko v poriadku. Riadiaca jednotka vás včas upozorní, ak sa vyskytne problém a vy tak predídete mnohým nepríjemnostiam.

Regulujte s Fibarom intenzitu svetla, regulujte teplotu, zavlažovanie a otvárajte brány

Máte plno možností, ktoré si vďaka inteligentnej domácnosti viete vyskladať, aby ste boli ešte spokojnejší a oddýchnutejší. Nový  člen domácnosti sa postará o vaše pohodlie a rovnako aj o vašu bezpečnosť. Kamerový systém ochráni vašu rodinu i majetok pred neoprávneným vniknutím cudzích osôb. V prípade požiaru alebo záplav vás včas informuje a podnikne potrebné kroky. Premyslené a dokonalé! Nemusíte mať žiadne obavy, že aj keď nastane v systéme nečakaná porucha, nastavenia prestanú fungovať. O váš domov bude za každých okolností postarané. To je presne to, čo vám Fibaro ponúka. Tak čo, aký prvý dojem vo vás tento produkt zanechal?