Rustique tehlové obklady: Toto sú výhody pravej tehly!

0
269
Rustique tehlové obklady: Toto sú výhody pravej tehly!
Rustique tehlové obklady: Toto sú výhody pravej tehly!

Originalita tehly dodá každému miestu neopakovateľnú atmosféru. Prírodné tehly od Rustique vydržia viac ako akýkoľvek iný materiál. Aké sú ich ďalšie prednosti?

Tehlové obklady pozdvihnú každý priestor na inú úroveň, dodajú mu nezameniteľný šmrnc a sú dlhodobou investíciou, ktorá sa vám oplatí, vydrží celé generácie.

Prírodné tehly prežijú všetko, sú farbostále a hodia sa do každého prostredia i architektonického štýlu. Farba sa získava vypaľovaním hliny na 1100 – 1200 stupňov, čo je rozdiel oproti betónovým imitáciám, ktoré sú dofarbované a časom môžu zmeniť svoju pôvodnú farebnosť.

U nás má každá tehla svoj recept! Každá jedna farebnosť a druh tehličky sa odvíjajú od času stráveného v peci, rozhodujúca je aj teplota. Tehlových imitácií sú na trhu stovky, avšak, len kvalitné prírodné tehly vám vydržia celé generácie. Originálne tehlové obklady od Rustique si môžete pozrieť v najväčšom výstavnom parku v Bratislave a v bohato zariadenom showroome v Košiciach. Vyberie si každý – milovníci elegancie, klasiky či tradične ladených prvkov, no na svoje si prídu aj tí, ktorých si podmanil rustikálny alebo provensálsky štýl.Rustique tehlové obklady: Toto sú výhody pravej tehly!

Bezúdržbovosť ako veľké plus tehly

Tehly sú odolné a farbostále a netreba ich nijako špeciálne ošetrovať. V exteriéri tiež oceníte aj ich mrazuvzdornosť. Túto vlastnosť majú vďaka tomu, že sú pórovité a „dýchajú“, čo znamená, že nasiaknutá a následne zamrznutá voda ich „neroztlačí“ ani nijako inak nepoškodí, jednoducho povedané, má kam expandovať.

Prírodný tehlový obklad sa vďaka svojej praktickosti tešia veľkej obľube aj v interiéri. Sú tiež netoxické a neuvoľňujú do ovzdušia žiadne nežiaduce látky. Mnohí si tehlovými pásikmi obkladajú aj miesta náročné na starostlivosť – napríklad okolo sporáka alebo ich umiestnia priamo do kúpeľne. V interiéri sa hodia kamkoľvek, no keď sa použijú v kuchyni a v kúpeľni, je vhodné ich impregnovať matným hydrofóbnym náterom, tehla sa stane „ošetrovateľná“. Pozor, neodporúčame ju však lepiť ako obklad do sprchového kúta. 

Prečo staviť na prírodné tehlové obklady od Rustique? Výrazné, unikátne detaily v podobe tehlového obkladu podčiarknu atmosféru v domácnosti. Ak milujete naturálne prvky, tehlové obklady od Rustique tvoria prvotriedne materiály ako hlina, voda a piesok, čo sa dokonale odráža v ich odolnosti a kvalite.

Autentické bývanie? Prírodná tehla je tou pravou voľbou

Originalita a trvácnosť je niečo, čo pri tehlových imitáciách nenájdete. Pri originálnych tehlách z udržateľných materiálov si prídu na svoje všetci tí, ktorí vyžadujú neopakovateľné dotvorenie interiéru a exteriéru. Jednotlivé pásiky nie sú na milimeter rovnaké, povrch i štruktúra sú neopakovateľné. Inak povedané, dve rovnaké tehličky nenájdete, nakoľko ide o prírodný materiál zachovávajúci si svoju autenticitu.

Tehlové obklady majú mnoho superlatív, o ktorých sa presvedčíte takmer okamžite. Ich prvotriedna kvalita sa odráža v dlhej životnosti, stálosti a v nemennom prevedení, z ktorého sa budete môcť tešiť desiatky rokov. Kvalitné prírodné tehlové obklady od Rustique sú investíciou, ktorá sa vám rozhodne oplatí. Ak stavíte na odborníkov, ktorí sú na trhu už dvadsaťdva rokov, môžete si byť istí, že dostanete ten najlepší komplexný servis. Nechajte si vytvoriť ponuku presne na mieru!