Skvelý tip, ako si zabezpečiť celoročne pohodlný spánok

0
327

V lete je nám pod paplónom horúco a v zime nám nestačia ani dve prikrývky? Veríte na zázraky? Ani nemusíte, keďže nový set do postele potvrdzuje, ako sa dá spať s ľahkosťou a pritom si zabezpečiť úspešný štart do ďalšieho dňa. Meníme sny na realitu a to tak, že vám prinášame najhorúcejšie novinky od Materasso.

Zakúpte si set paplón a vankúš do postele pre seba a svojich najbližších

Nechceme na vás apelovať , ale zo skúseností vieme, že set paplón a vankúš z najobľúbenejších modelov sa skladom dlho neohreje. Aby ste si ho užívali už nastávajúcu sezónu, niet čo váhať! Set klasik má svoje uplatnenie v bežnej domácnosti, ale aj v medicínskom prostredí.

Sú to práve zvýšené dezinfekčné vlastnosti a priam reálny kontakt s prírodou. Nie, nemusíte set paplón a vankúš premiestňovať na terasu, ale stačí zamerať sa na vlastnosti prírodnej peny z ricínového oleja.

Podporuje uvoľňujúce účinky, set klasik je ďalej synonymom tvarovej stálosti, predĺženej trvácnosti a zvýšenej hygieny. Antibakteriálne vlastnosti zlepšujú výťažky z aloe vera. Čo vám týmito indíciami nazančujeme? Len toľko, že set paplón a vankúš prináša účinky podobné pravej aromaterapii. Keď vám nabudúce niekto zaželá sladký a pohodlný spánok, nemal náhodou na mysli Materasso set klasik?

Ako na ružiach ustlané? Podobný luxus prinášajú nové antialergické paplóny

Antialergické paplóny, resp. set paplónov a vankúšov s antialergickými vlastnosťami je priam dôkazom, že spánok môže byť nadýchaný a komfortný zároveň. Aj keď sú tieto antialergické paplóny v limitovanej ponuke, ich trvácnosť možno prepočítať na 2 a viac roky. Výhodou je, že tieto modely disponujú systémom vlákien Hollow-Fill, veľmi jemnými, vzdušnými a pri podpore silikónových častí aj v objemovej stálosti. Keď ste doteraz priam „zápasili“ s paplónom, tento set okamžite priľne k telu. Navyše, paplóny v lete neprehrievajú a v zime na ďalšiu inú prikrývku ani nepomyslíte!