Urobte zo svojej fasády krásnu labuť

0
658

Máločo nám prináša väčšiu spokojnosť ako tráviť čas v pohodlí domova.  Pohovka, na ktorej sedíme, kuchyňa, v ktorej varíme, posteľ, v ktorej spíme – to všetko je zariadenie, ktoré sme si vybrali na základe toho, čo je nám najbližšie. Často však zanedbávame jeden aspekt nášho bývania. Nemožno sa tomu čudovať – dennodenne okolo neho prechádzame a sotva si ho všímame. A pritom je jedným z najdôležitejších súčastí nášho domova. Máme na mysli fasádu. Čistenie fasády je teraz oveľa dostupnejšie.

Ako vyzerá vaša fasáda?

Po natretí žiari nová fasáda krásnymi farbami, ktoré vkusne dopĺňajú celkovú panorámu. Vplyvom počasia, vlhkosti, prachu či peľu sa z nej už v priebehu roka môže stať škaredé káčatko. Prítomnosť plesní, machu či lišajníkov prekryje jej pôvodnú farbu a ohrozí aj naše zdravie. Tieto organizmy vypúšťajú spóry, ktoré jednoducho prenikajú cez škáry v stenách až k nám domov. Nevidíme ich, no ak máme slabšiu imunitu, naše telo na ne reaguje ekzémami, alergiami či rôznymi respiračnými ťažkosťami, vrátane astmy.

Jednoduché riešenie

Na každý problém existuje riešenie. V tomto prípade je to čistenie fasád, ktoré vstupuje do novej éry. Môže za to spoločnosť Bomba Fasáda, ktorá sa rozhodla upustiť od klasického čistenia fasád chemikáliami a vysokotlakovými čističmi, a zvolila si ekologickejší prístup. Vyvinula 100 % ekologicky rozložiteľný roztok, ktorý sa úspešne zbaví všetkých organizmov a nečistôt. Znovu odeje vašu fasádu do jej pôvodnej farby a to šetrným a starostlivým spôsobom – pomocou valčekov a štetcov. Táto metóda je natoľko jedinečná, že spoločnosť Bomba Fasáda na ňu získala vlastný patent.

Ak sa aj z vašej fasády stalo škaredé káčatko, premeňte ju späť na krásnu labuť so spoločnosťou Bomba Fasáda, ktorá má na srdci nielen vaše zdravie, ale aj zdravie prírody.