Ušetrite pri nákupe nabíjacej stanice pre vašu domácnosť

0
31
Ušetrite pri nákupe nabíjacej stanice pre vašu domácnosť

Nabíjanie elektromobilu na existujúcej prípojke a bez obáv z vyhodenia prúdu? Vedeli ste, že s inovatívnym nabíjacím systémom dokážete nabíjať až 15 áut na vašej bežnej 25 A prípojke? Ako je možné? Jednoducho. Nabíjacie stanice AgeVolt s dynamickým riadením, pre efektívne nabíjanie elektromobilov. A teraz naviac, v zľave!

Rýchla nabíjacia stanica s AC nabíjačkou zadarmo?

Kombinácia nabíjacích staníc DC Wallbox a AC Wallbox One je výborným riešením pre nabíjanie pre hotely, penzióny, obchody, divadlá, fitnes centrá, akvaparky, lyžiarske strediská alebo pre iných majiteľov parkovacích miest, ktorí chcú ponúknuť nabíjanie svojim zákazníkom, ale aj verejnosti. Diverzifikujte nabíjanie a ponúknite svojim zákazníkom a verejnosti rýchlu aj pomalú možnosť nabíjania elektromobilov. Vyberte si zo zvýhodnených balíkov AgeVolt produktov a ušetrite pri kúpe novej nabíjacej stanice wallbox, ktorá je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Nabíjanie elektromobilov nebolo nikdy jednoduchšie.

Podporte nabíjaním svoj primárny biznis

Zvýšte vizibilitu vlastnej prevádzky vybudovaním nabíjacích staníc a zaradením do verejnej siete nabíjačiek. Poskytnite službu nabíjania elektromobilov svojim zákazníkom a podporte svoj primárny biznis.

Využite jedinečné zľavy a vyberte si zo zvýhodnených balíkov našich produktov. Pri kúpe našich produktov môžete získať darček až vo výške 979 EUR.

 

Vyberte si vhodný zľavový balíček: