Ušetrite za záhradný pavilón. Postavte si ho ako mobilný nožnicový stan

0
294

Neviete sa rozhodnúť, kde postaviť váš záhradný altánok? Či naň stále nemáte dosť prostriedkov? Skúste to lacnejšie a praktickejšie. Kúpte si záhradný stan.

Postaviť altánok na jednom mieste v záhrade je obmedzujúce. Hlavne na väčšej záhrade to žije vždy v inom kúte záhrady. Jar je nádherná v rozkvitnutom sade, leto pri záhradnom jazierku, na jeseň oceníme miesto blízko domu chránené pred vetrom. A ani v zime nie je posedenie pod záhradným altánkom nemožné. Nožnicové stany sa veľmi jednoducho postavia, presunú, aj odložia. Umožnia nám užívať si každý kúsok záhrady kedykoľvek v roku.

Home office pod záhradným stanom

Miesto do kancelárie na záhradu či na chalupu – to je skutočný ideál. Lenže nechať notebook bez dozoru nejde ani na chvíľku. Dažďová prehánka sa môže objaviť kedykoľvek a svoje vedia urobiť aj vtáci. Notebook musíme mať vždy pekne pod strechou. A aj k tomu je ideálny ľahký, ale pritom stabilný záhradný altánok v podobe nožnicového stanu.

Záhradné stany pre každého

Môžete si zadovážiť maličký záhradný stan o veľkosti 2×2 m, ale aj veľký pavilón o rozmeroch 6×3 m. Ani touto veľkosťou však nemusíte skončiť. Stany sa totiž dajú navzájom spájať do ešte väčších celkov. Vybrať si ich môžete v niekoľkých farbách, takže ich krásne doladíte s domom aj s jeho okolím. Majú nepremokavú strechu a odnímateľné bočné plachty. Vybrať si máte možnosť oceľovú či hliníkovú konštrukciu.

Stan dokážete postaviť aj v jednej osobe

Jednoducho sa prenáša aj preváža. Ak sa teda svoj záhradný altánok rozhodnete previezť z domu na chalupu, alebo si ho vziať na dovolenku, príliš miesta vám v aute nezaberie. Pokiaľ sa niečo na stane pokazí, nič sa nedeje. Expodom.sk, ktorý stany predáva, má k dispozícii aj náhradné diely na nožnicové stany. Takže stan dáte opäť veľmi jednoducho do funkčného stavu.