5 služieb, ktoré dokáže zaistiť sťahovacia firma

0
77
5 služieb, ktoré dokáže zaistiť sťahovacia firma

Z minulosti si pamätáme ufrflaných sťahovákov s pivnými bruchami, ktorým sťahovanie trvalo celú večnosť. V súčasnosti je na trhu tak veľká konkurencia, že sa možno stretnete s korpulentným pánom sťahovákom, ale jeho práca bude odvedená na jednotku. Okrem ľudí dokáže sťahovacia firma zabezpečiť služby, o ktorých ste kedysi ani nesnívali. Čo všetko vám počas sťahovania uľahčí?

1. Keď chcete ušetriť

Nikde nie je napísané, že musíte využiť kompletné služby. Sťahovacia firma je flexibilná a dokáže poskytnúť balík služieb alebo predať len ich časť. Ušetriť môžete napríklad na tom, že si pomocníkov zabezpečíte sami a od sťahovacej firmy prenajmete len vozidlo alebo vozidlo so šoférom. Pozor na to, že šofér zabezpečí výlučne odvoz a neposkytuje pomoc pri sťahovaní.

2. Balenie

Balenie je otravné a zdĺhavé. Čo tak nechať aj túto činnosť na firmu? Sťahovacia firma zabalí kompletnú domácnosť vrátane elektrospotrebičov a nábytku. Má k dispozícii baliaci materiál, ktorý ochráni krehké a cenné veci. Vďaka tejto službe ušetríte veľa času, ktorý by ste stratili pri zháňaní baliacich pomôcok a pri balení samotnom. Zároveň si môžete byť istí, že sa pri sťahovaní nič nepoškodí.

3. Vybaľovanie

Po balení je vybaľovanie druhou najviac nenávidenou činnosťou pri sťahovaní. Sťahovacia firma váš kompletný majetok vybalí s úsmevom a hlavne rýchlo. Vy budete len asistovať a navigovať sťahovákov, kam uložiť veci alebo kam umiestniť skriňu. Táto namáhavá a zdĺhavá činnosť sa pre vás stane úsmevným zážitkom.

4. Vypratávanie

Po sťahovaní zostane v starom byte alebo dome veľa zbytočností. Čo s nimi? Objednať kontajner je nákladné. Ťahať sa s vecami hore dolu po meste a vyhadzovať ich v zbernom dvore je vyčerpávajúce. Sťahovacia firma vyprace byty, domy, pivnice, kancelárie a všetky priestory, ktoré potrebujete vyprázdniť. Firma dokáže vypratať aj sutiny a zbaviť sa ich zákonným spôsobom.

5. Demontáž a montáž

Niektoré veľké kusy nábytku je pri sťahovaní nutné demontovať a následne zmontovať. Chytá vás infarkt, keď si spomeniete, ako ste kuchynskú linku montovali tri dni? Sťahovacia firma túto činnosť zvládne za tri hodiny. Pred sťahovaním príde za vami, veľký nábytok rozloží, zabalí a v novom príbytku ho zloží. Nie je to skvelé? Vyhľadajte firmu, ktorá uvedené služby ponúka a sťahovania sa obávať nemusíte.