Lyofilizované perly kyseliny hyaluronovej: O čo ide a aké prinášajú výhody?

0
79
Lyofilizované perly kyseliny hyaluronovej

Oblasť kozmetiky sa neustále rozširuje aj do iných odvetví, vďaka čomu vznikajú inovatívne a účinné kozmetické prípravky. Novinkou na trhu sú lyofilizované perly kyseliny hyaluronovej. Aké prinášajú výhody?

Ak túžite po zdravej, sivežej a pevnej pleti, kozmetický prípravok by mal určite obsahovať zložku, ako je práve kyselina hyaluronová. Túto jedinečnú zložku obsahuju aj lyofilizované perly, ktoré sú novým produktom od značky PureDistrict.cz. Vynikajú svojimi účinkami a benefitimi, ktorých rozhodne nie je málo. Je to kórejská kozmetika, ktorá na predaj ponúka veľké množstvo účinných produktov. Napríklad krém s kolagénom alebo aj spomínané perly, o ktorých si povieme niečo viac.

Dopĺňa kyselinu hyaluronovú

Produkt v podobe lyofilizovaných perlí má veľký benefit oproti iným kozmetickým prípravkom. Je totiž známe, že už po dosiahnutí veku 40 rokov má človek o približne 50 % menej kyseliny hyaluronovej oproti veku 20 rokov. To znamená, že pokožka postupne stráca svoju štruktúru, pevnosť a zdravý vzhľad. Vďaka tomuto prípravku môžete zastaviť predčasné starnutie a dodať vašej pokožke dokonalú hydratáciu.

Jednoduché používanie

Lyofilizované perly majú svoju istú výhodu aj v tom smere, že sa veľmi jednoducho užívajú. Postačí si najskôr pleť dôkladne vyčistiť a aplikovať tonikum alebo kolagénový krém. Následne vyberte perlu z obalu a ľahkým krúživým pohybom ju rozpusťte. Dôležité je, aby ste ju ihneď aplikovali na tvár, krk a dekolt. Používajte ideálne vždy ráno, teda raz denne. Po nanesení perly môžete aplikovať ešte účinné sérum a ďalšie prípravky.

Medzi benefity tejto novinky na trhu patrí aj skutočnosť, že dokáže pokožku regenerovať a hydratovať až do hĺbky. Preniká totiž do tých najhlbších vrstiev a podporuje dôležitú regeneráciu.