Akú strešnú krytinu zvoliť pre moderný dom?

0
96
Akú strešnú krytinu zvoliť pre moderný dom?

Čo si predstavujete pod pojmom moderný rodinný dom? Vo väčšine prípadov vám ako prvé príde na um hyper trendová architektúra a atypický vzhľad. Moderný dom je však oveľa viac. Poskytuje estetický zážitok a funkčné bývanie. Tieto dva parametre dosiahnete vďaka dokonalému zastrešeniu pomocou strešných panelov.

Čo sú strešné panely a aké sú ich hlavné výhody

Strešné panely sú druhom strešnej krytiny, ktorá je vhodná ako zastrešenie polyfunkčných budov a domov postavených v modernom štýle. Vďaka svojim vlastnostiam sa dajú využiť aj ako fasádna krytina. Čoraz viac ľudí dáva prednosť tejto krytine z viacerých dôvodov. Prečo by ste aj vy mali zvoliť ako zastrešenie panely?

  • Dosiahnete luxusný vzhľad
  • Získate trvácnu a odolnú krytinu.
  • Jednotlivé spoje panelov sú vzájomne poprekladané – výsledkom je dokonalá celistvosť.
  • Na strešné panely od spoločnosti Blachotrapez dostanete až 60-ročnú záruku.
  • Rýchla montáž vám ušetrí čas i peniaze.
  • Strešné panely sú vhodné na šikmé strechy i na strechy s malým sklonom.
  • Široké možnosti povrchovej úpravy a farebného prevedenia.

Dokonale vzhľadovo a funkčné do posledného detailu

Ak túžite aj vy po funkčnej a vzhľadovo netradičnej streche, vyberte si jeden z modelov strašných panelov Blachotrapez.

Strešný panel Terrano IZO

Strešný panel Terrano IZO je inovatívna krytina, ktorá je technologickým vylepšením krytiny modelu IZO. Pri konfigurovaní tohto strešného panelu bola zachovaná možnosť známkového prekrytia panelov, ktorá je zárukou pastvy pre oči. Montáž panelov Teranno IZO je vďaka click systému ešte efektívnejšia a rýchlejšia. Ako bonus prináša nový model skvelé tepelno izolačné a zvukovo izolačné vlastnosti.

Strešný panel High Tech

Ako už sám názov napovedá, strešná krytina High Tech je špičkový výrobok spĺňajúci najvyššie technologické štandardy strešných krytín. Pri montáži je zaklápací zámok tesne pripevnený k podkladu, čím sa minimalizuje napätie a vlnenie. Táto metóda prispieva k odolnosti strechy voči poveternostným vplyvom. Uvedenú skutočnosť potvrdzuje poskytovaná záruka na 60 rokovPanel High Tech si môžete zakúpiť s rôznou povrchovou úpravou a vo variabilnom farebnom prevedení.