Investičné zlato: majú význam zliatky s hologramom?

0
77
Investičné zlato: majú význam zliatky s hologramom?
Investičné zlato: majú význam zliatky s hologramom?

Túžite ako investor zhodnotiť svoje financie, no neviete, akým spôsobom? Riešením je investičné zlato! Už dávno totiž neplatí, že investovanie do zlata je len pre bohatých. Dnes tak môže urobiť skutočne každý, a to bez akýchkoľvek obmedzení. Potrebné je len nájsť správny spôsob investovania.

Do zlata môžete v súčasnej dobe investovať hneď niekoľkými spôsobmi. Existujú aj ETF fondy, no tie sú vhodné skôr pre skúsenejších investorov, ktorí majú s investovaním v tejto oblasti nejaké skúsenosti. Mnohí odborníci odporúčajú švajčiarske zlaté zliatky s hologramom, ktoré vynikajú hneď v niekoľkých smeroch. V prvom rade ide o originálne produkty, ktoré sa vyrábajú priamo vo švajčiarskych rafinériách Argor-Heraues.

Hologram má budúcnosť

Ak chcete investičné zlato v podobe zlatých zliatok, na výber máte niekoľko možností. Zakúpiť si môžete zliatky s hologramom alebo bez neho. Tie, čo ho neobsahujú, najčastejšie zahŕňajú klasickú nálepku. Takéto zliatky sa však neodporúča zaobstarávať, pretože nálepku je možné jednoduchým spôsobom odlepiť a prelepiť na iný zliatok. Investori tak častokrát nemajú ani istotu, že investujú do rýdzeho zlata.

Kinebar technológia

Na výrobu zliatok s hologramom sa používa Kinebar technológia. Ako to celé vlastne funguje? Do zliatku je zavedený difrakčný bezpečnostný prvok, ktorého názov je kinegram. Ten sa používa aj na zabezpečenie cestovných pasov alebo bankoviek. Už len táto jedinečná technológia hovorí o vysokej kvalite prevedenia švajčiarskych zliatkov s hologramom. Okrem iného, pri miernom pohybe zliatku gilošový obraz mení svoju farbu a v strede grafického symbolu môžete zase nájsť zreteľné písmená A a H.

Investičné zlato v podobe švajčiarskych zliatkov s hologramom má zaručene obrovskú budúcnosť. Investori sa čoraz častejšie rozhodujú práve pre túto možnosť a rozhodne sa niet čomu čudovať.