Konferenčné stoličky pre reprezentatívny vzhľad firemnej a domácej kancelárie

0
62
Konferenčné stoličky pre reprezentatívny vzhľad firemnej a domácej kancelárie
Konferenčné stoličky pre reprezentatívny vzhľad firemnej a domácej kancelárie

Pozvanie obchodných partnerov do vašej spoločnosti na stretnutie alebo „len“ privítanie stálych zákazníkov, ktorí majú záujem o nákup tovaru vo veľkom množstve, si vyžaduje mať vo firme priestor prispôsobený na tento účel. Nejde len o zasadacie miestnosti alebo kancelárie, ale aj o ich vybavenie. Nie je nič nevkusnejšie ako firma so špinou, chaosom a „ošúchaným“ nábytkom, navyše špinavá a poškodená.

Lacné konferenčné stoličky

Či už vám do kancelárie chodia priamo návštevy, alebo chcete vybaviť zasadaciu miestnosť, dobre vám poslúžia moderné konferenčné stoličky. Nemusíte sa obávať nadmerných investícií. Vďaka zaujímavým zľavovým akciám nájdete množstvo kvalitných modelov za prijateľné ceny. Aspoň tak je to v prípade zavedeného a rokmi prevereného e-shopu Hawaj.sk .

Lacné konferenčné stoličky vám budú slúžiť dlhé roky, stačí s nimi zaobchádzať tak, ako je uvedené. To znamená, nenechávajte ich na daždi, nehádžte ich, nehúpajte sa na nich.

Moderné konferenčné stoličky môžu mať jednak klasickú štvornohú konštrukciu, teda základňu, kde sú dve nohy a dve nožičky spojené do predĺženého obdĺžnika, ale môžu mať aj kolieska, čo je veľmi praktické, keď sa potrebujete počas konferencie, porady či stretnutia presunúť ku kolegom, k projektoru a pod.

Konferenčné stoličky a čo treba zohľadniť pri ich používaní?

Vyberáte si konferenčné stoličky? Potom sa zamyslite nad tým, kto všetko si k vám sadne. Privítate len obchodných partnerov v oblekoch? Alebo máte stavebnú firmu a nie je vôbec nezvyčajné, že sa vo vašej kancelárii „objaví“ muž priamo zo stavby v montérkach, aby si vyžiadal cenovú ponuku na novú dodávku izolačného materiálu? Prispôsobte materiál poťahu stoličky podľa potreby alebo si vyberte jednoduchý typ z umelého dreva.

Ak chcete čo najreprezentatívnejšie modely, určite si vyberte čalúnené stoličky. Na Hawaj.cz ich nájdete so zľavami napr. 55 % z pôvodnej ceny. Konferenčná stolička Hawaii CL-18064 v tmavosivej – sivej kombinácii je dokonca aktuálne v predaji so zľavou 71 % z pôvodnej ceny.

Nové jedálenské stoličky

Kuchynské stoličky alebo jedálenské stoličky sa môžu hodiť aj do vašej firmy alebo domácnosti. Vďaka nim môžete priestor oživiť, urobiť ho luxusnejším, jednoduchším, záleží len na tom, čo chcete.

Jedálenské stoličky čalúnené ECO koženkou, PU materiálom, imitáciou kože s efektom brúsenej kože vás určite oslovia. Ľahko sa udržiavajú a hodia sa takmer kamkoľvek. Vďaka rôznym stabilným nohám si na svoje prídu aj tí, ktorí riešia stoličky s vyššou nosnosťou.

Pozrite si kompletnú ponuku nábytku na Hawaj.sk a zistite, aký kvalitný, lacný a pekný nábytok je pre vás k dispozícii.