Posuvné dvere a okná od Sklofix: Toto sú ich najväčšie prednosti!

0
79
Posuvné dvere a okná od Sklofix: Toto sú ich najväčšie prednosti!
Posuvné dvere a okná od Sklofix: Toto sú ich najväčšie prednosti!

Krídlovým dverám už pomaly zvoní umieračik. Dôvod je jednoduchý – posuvné dvere otvárajú neobmedzené možnosti pre váš interiér. Aké?

Môžete nimi jednoducho rozdeliť priestor a dokonca vytvoriť ďalšie komplexné priestorové riešenia. Napríklad vytvoriť priestor a zväčšiť menší priestor spojením niekoľkých miestností dohromady. Jednoduché a efektné!

Posuvné dvere a okná od Sklofix: Toto sú ich najväčšie prednosti!

Súčasným trendom je stavať menšie byty a využívať každý štvorcový meter. Posuvné dvere sú obľúbenou voľbou a mimoriadne praktickým riešením. Tam, kde by otváranie dverí na pántoch bolo zložité a priestorovo by zbytočne zaberalo miesto, posuvné hliníkové dvere robia to isté ľahšie s tým, že šetria centimetre. Systémy posuvných dverí otvárajú možnosti pre nápaditý dizajn interiéru, populárne je používať ich aj ako pohyblivé steny. Ani posuvné hliníkové okná nie sú len obyčajné okná, ktoré sú povinným vybavením na prívod vzduchu do miestnosti. Posuvné okná patria k dizajnu interiéru, umožňujú využitie priestoru a sú súčasťou nášho každodenného života.

Moderné riešenie do každého priestoru

Posuvné dvere a okná sú obľúbeným riešením, pokiaľ vyberáte do domácnosti štýlové a praktické prvky, ktoré nezaberajú miesto. Keď chcete z dvoch priestorov vytvoriť jeden a ten potom rozdeliť na dve miestnosti, posuvné hliníkové dvere sú tým najjednoduchším riešením. V porovnaní s dverami na pántoch šetria tieto dvere podlahovú plochu, takže sa dobre hodia aj na rozdelenie miestností v malých bytoch. Perfektne poslúžia aj v komerčných a priemyselných priestoroch! Napriek tomu, že bežné interiérové ​​posuvné dvere sa používajú niekoľkokrát denne, priemyselné alebo komerčné posuvné dvere sa otvárajú a zatvárajú ešte častejšie. Z tohto dôvodu je dôležité, aby dvere boli odolné, bezpečné a mali dlhú životnosť. Stavte na systémy posuvných hliníkových okien a dverí od Sklofix, ktoré sa vďaka profesionálnemu technickému prevedeniu pohybujú hladko a vďaka prvotriednym ložiskám sú tiež ľahké.