Požičovňa stavebných strojov Zeppelin – virtuálna exkurzia

0
243
Požičovňa stavebných strojov Zeppelin – virtuálna exkurzia
Požičovňa stavebných strojov Zeppelin – virtuálna exkurzia

Pozývame vás na virtuálnu exkurziu požičovne strojov Zeppelin SK. Budete prekvapení širokým výberom strojov, mechanizácie a techniky a dozviete sa tiež, že požičať si niektorý z nich je omnoho jednoduchšie, než ste si mysleli.

Keď kúpa stroja nie je riešením

Požičovňa stavebných strojov pomáha dodať firmám flexibilitu a vyhnúť sa vysokým nákladom, ktoré by predstavovalo zakúpenie takejto techniky. Asi neexistuje firma, ktorá by z času na čas nepotrebovala posilniť kapacity strojového parku či jednorazovo využiť mechanizáciu, ktorou nedisponuje.

Aj to sú dôvody, prečo Zeppelin SK, distribútor a predajca strojov Caterpillar, prevádzkuje požičovňu strojov a najrôznejšej techniky. Okrem ponuky jednorazových výpožičiek tak vychádza v ústrety potrebám stálych zákazníkov, medzi ktorých patria nielen malé firmy, ale aj najväčší hráči v slovenskom stavebníctve.

Stavebné stroje, elektrocentrála, manipulačná technika a mnoho iného

Zeppelin SK sa nezaoberá iba stavebnými strojmi, v požičovni totiž nájdete desiatky rôznych druhov mechanizácie.

Pevný základ tvoria stavebné stroje ako bagre (rýpadlá – a to pásové i kolesové), nakladače, manipulátory, rýpadlo-nakladače, malé šmykom riadené nakladače, valce, dozéry či dumpre. Pre práce menšieho rozsahu máte k dispozícii zmenšené verzie strojov, ako napr. minibagre (minirýpadlá), šmykom riadené nakladače, minidumpre či mininakladače. Samozrejmosťou je aj široký výber príslušenstva k týmto strojom, za všetky napr. rôzne druhy lopát, vidiel, asfaltové ši skalné frézy, vrtáky a hydraulické kladivá.

Ponuka pokračuje manipulačnou technikou v podobe najrôznejších druhov vysokozdvižných vozíkov a nožnicovými i kĺbovými pracovnými plošinami. Ak potrebujete vyčistiť pozemok či vykonávať terénne úpravy, pomôže vám záhradná technika v podobe pňových fréz, štiepkovačov, mulčovačov či zakladačov trávnikov. Energiu a osvetlenie pri prácach vám dodá pojazdná alebo stacionárna elektrocentrála a osvetľovacie veže. Ponuku zakončuje vibračná a hutniaca technika, prívesné vozíky, nivelačné systémy a ručné náradie. Ani to však nie je všetko, ponuka požičovne Zeppelin SK sa totiž neustále rozširuje.

Obhliadka na mieste i z pohodlia domova

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK má na Slovensku 5 pobočiek – dve v Bratislave a po jednej v Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach. Pri návšteve pobočky vám jeden z 50 odborníkov požičovne poradí najvýhodnejšie riešenie, predvedie techniku, o ktorú máte záujem a zoznámi vás s podmienkami a cenou prenájmu.

V Zeppelin SK chápu, že nie každý má času nazvyš, všetko preto môžete vybaviť z pohodlia vášho domova či kancelárie. Cez internet si totiž môžete vypočítať cenu prenájmu a dokonca sa aj zúčastniť online obhliadky, ktorú pre vás špecialista z požičovne vopred pripraví. Počas nej vám stroj predvedie v akcii a zodpovie vaše otázky.

Maximálna ústretovosť samozrejmosťou

Online obhliadkou a konzultáciou ústretovosť nekončí. Po preverení vašej firmy vám požičovňa Zeppelin SK v dohodnutý termín stroj privezie na dohodnuté miesto, predvedie a zaškolí obsluhu. V tomto štádiu je stroj okamžite pripravený pracovať. Ak nemáte k dispozícii pracovníka so strojníckym preukazom, môžete si stroj vypožičať aj s kvalifikovaným strojníkom.

Pri dlhšom období vypožičania máte zaručené aj pravidelné odborné prehliadky a opravy stroja. Za prehliadky a opravy v prípade vami nezavinených porúch neplatíte.