Samolepky – jednoduchý a rýchly spôsob, ako originálne usporiadať interiér

0
222

Už vás nebaví mdlá jednotvárnosť vo vašom byte? Chcete niečo zmeniť, ale radi by ste sa vyhli generálnym opravám? Máme pre vás zaujímavý návrh, priam dokonalé riešenie, ktoré vám dovolí okamžite a relatívne lacno zmeniť vzhľad bytu – samolepky! Prekvapte svojich hostí a členov domácnosti inovatívnou formou výzdoby. Vďaka nim získajú hladké povrchy vo vašej domácnosti nový život! Zistite, ako je to možné, a prečítajte si náš článok!

Samolepky, čiže osvieženie plochy jedinečným spôsobom

Samolepky sú stále obľúbenejšou formou výzdoby interiéru. Stačí ich rovnomerne prilepiť na staré hladké plochy, to znamená dvere, steny, skrine alebo dokonca aj chladničky. Vy rozhodujete, kam ich prilepíte. Vyberte si presné rozmery, na ktoré pre vás pripravíme ľubovoľný vzor. Môžete tiež využiť širokú škálu dostupných motívov rôznych krajín, abstrakcií, fotografií a tvarov. Vďaka fototapete na dverezabudnete na polep poškriabaný psom, samolepka na stene „3D diera“ zabezpečí, že vaša miestnosť získa dodatočnú hĺbku, a tým vytvorí tajomnú atmosféru, zatiaľ čo samolepky na chladničku osviežia jej vzhľad, takže aj tí najväčší nejedáci získajú chuť do jedla.

Samolepky – ideálne riešenie pre každú miestnosť!

Aj keď sú samolepky najobľúbenejšie v detských izbách, nie je to jediný druh interiérov, do ktorých sa hodia. Vaša dcéra alebo syn vám iste poďakujú za vytvorenie rozprávkového sveta v ich súkromnej izbičke, ale aj ostatní členovia domácnosti ocenia morské vlny na dverách kúpeľne alebo ovocnú zmes nabádajúcu k otvoreniu chladničky.

Aj centrálna stena v obývacej izbe alebo spálni vyzdobená originálnou fototapetou získa neobvyklý dizajn, ktorým osviežite a vdýchnete nový život do dosiaľ jednotvárneho interiéru. Rovnako tak získate zaujímavý výsledok, ak na dvere vášho šatníka nalepíte fotografiu zimného lesa – takmer ako by sa tam mala otvoriť cesta do rozprávkovej krajiny Narnie. Možností a konfigurácií usporiadania je naozaj veľa, stačí použiť trochu predstavivosti a od nápadu ku konečnému výsledku je cesta veľmi jednoduchá!

Ako pripevniť samolepku na stenu?

Postačí zmerať zvolenú plochu, vybrať na ňu svoj vysnívaný vzor, objednať, a keď od nás dostanete objednané samolepky/fototapety, namontujete ich ihneď tam, kam chcete. Stačí vyčistiť zvolenú plochu a potom v pokoji rovnomerne prilepiť objednaný produkt. A keď sa samolepky opotrebujú alebo vás už omrzí vzor, je demontáž rovnako jednoduchá a pohodlná ako samotné lepenie. Môžete na ne tiež nalepiť úplne novú samolepku. Rekonštrukcia nebola nikdy tak jednoduchá!

Nemusíte plánovať alebo sporiť obrovské sumy – už v priebehu niekoľkých minút môžete zrenovovať svoj byt na nepoznanie! Svet dizajnérskych samolepiek je doslova na dosah ruky! Pozrite sa na ne!