Slovenské eurookná Kunaj   

0
614

Vedeli ste o tom, že vysoko kvalitné drevené okná budú kopírovať dizajn aj materiál pôvodných okien? Ak túžite po tom, aby bola vo vašom dome zachovaná prirodzenosť a zároveň nadčasový vzhľad, eurookná sú presne to, po čom by ste mali siahnuť aj vy. Aké sú ich výhody? Prečo sú v dnešnej dobe tak obľúbené?

Ekologické drevené okná

Drevené krídlové okná ponúkajú oveľa väčšiu flexibilitu dizajnu ako klasické plastové okná, ktoré sú objemnejšie a zvyčajne majú aj hrubšie presklenie. Ekologické drevené okná je možné vyrobiť s dôrazom na elegantnosť, čo znamená, že je možné použiť trebárs dvojité zasklenie. Samozrejme s dôrazom na zachovanie prvotriednych izolačných vlastností, čo oceníte nielen v chladnom zimnom počasí.

Aké sú náklady?

Pokiaľ si porovnáme náklady, ktoré musíme vynaložiť na kúpu drevených a plastových okien, je dôležité zvážiť niekoľko základných aspektov. Ako dlho drevené okná vydržia? Je nutné sa o ne starať? Plastové okná môžu byť lacnejšie a z krátkodobého hľadiska sú prijateľnejšou verziou z hľadiska nákladov, no pokiaľ investujete do kvalitných drevených okien, tie vám vydržia pokojne aj do konca života. Cena nehnuteľnosti je totiž ovplyvňovaná atraktivitou exteriéru, čiže autentický, elegantný vzhľad drevených okien je aj z tohto hľadiska lepšou voľbou, pokiaľ chcete maximalizovať hodnotu nehnuteľnosti.

Slovenské eurookná Kunaj

Životnosť plastových okien nie je tak vysoká ako okien vyrobených z dreva. Treba mať na pamäti, že plast je pórovitý materiál, ktorý sa po desiatich rokoch môže výrazne znečistiť. Dokonca, vplyvom slnka sa môže pôvodná biela farba zmeniť na žltú, čo samozrejme nechce nikto z nás. Drevené krídla je možné opätovne natierať špeciálnymi prípravkami, vďaka ktorým je možné udržať pôvodný vzhľad dreva. Váš domov si zaslúži nové kvalitné eurookná od profesionálov zo Slovenska. Viac informácií na Eurookna-kunaj.sk