Svietiaca veža Twin City Tower

0
526

Už ste aj vy počuli o modernej špirálovitej veže, ktorá je obložená materiálom evokujúcim meď, resp. medené káble? Veža totiž odráža dedičstvo industriálnej zóny a továrne na káble Kablo Smeruje na križovatku Mlynské Nivy – Karadžičova – Dunajská a zároveň sa zapája do už existujúcej línie zástavby.

LED osvetlenie vo všetkých RGB odtieňoch

Už na prvý pohľad vás môže veža Twin City Tower zaujať zabudovaným interaktívnym osvetlením, ktoré pozostáva až z vyše 175 000 LED svetiel nachádzajúcich sa fasáde, a to vo všetkých RGB odtieňoch. Dokonalý audio-vizuálny zážitok je slasť nielen pre oči, ale aj uši! Súčasťou budovy je podzemná garáž, ale aj retailové prevádzky. Prenájom kancelárií v týchto priestoroch môže byť skutočne zážitok, keďže tehlové obklady Baccara či prírodný kameň na podlahe a stenách sú skutočne nadčasové! Okrem toho vás môže zaujať masívny, na mieru robený luster, ktorý visí priamo nad recepciou.

Dôraz kladený na kvalitu interiéru aj exteriéru

Prenájom priestorov Bratislava si vyžaduje vyššiu investíciu, no dôraz by mal byť kladený v prvom rade na kvalitu. Aj v tomto prípade sa dôraz kládol na kvalitu vnútorných priestorov a udržateľnú architektúru. Dôkazom sú aj mnohé certifikáty, a to trebárs BREEAM Outstanding či WELL, ktorý monitoruje priestory a ich pôsobenie na ľudí. Či ste sa rozhodli pre prenájom skladov alebo kancelárskych priestorov, zaujímať by ste sa mali o kvalitu ovzdušia, vody či slnečného svetla, ktoré preniká do interiéru. V tomto prípade vás okrem iného môže prekvapiť vegetačná terasa pre nájomníkov, externé aj interné tienenie, okná, ktoré je možné otvoriť či chladenie pomocou chladiacich trámov. Dôraz bol dokonca kladený aj na okolie budovy, a to cestné komunikácie či pasáž, ktorá prepojí Karadžičovu ulicu s Mlynskými nivami.