V Petržalke sa ukrývajú kancelárske skvosty a kancelárie Solar sú jednými z nich!

0
191
V Petržalke sa ukrývajú kancelárske skvosty a kancelárie Solar sú jednými z nich!
V Petržalke sa ukrývajú kancelárske skvosty a kancelárie Solar sú jednými z nich!

Prenájom kancelárie nemusí byť veda, najmä ak viete, že chcete sídliť v Petržalke, ktorá je už roky považovaná za strategicky mimoriadne výhodnú časť hlavného mesta. Kancelárie v objekte Solar sú známe pre svoje viaceré benefity. Čo všetko komplex ponúka?

Tento obľúbený polyfunkčný objekt symbolizuje príjemné pracovné prostredie v kombinácii s ideálnou polohou v Bratislave. Konkrétne, kancelárske priestory objektu Solar nájdete na  Budatínskej ulici v Petržalke, v tesnom napojení na Panónsku ulicu, ktorá je roky považovaná za hlavný ťah a významný dopravný uzol. Dôvod? Jednoducho sa z nej dostanete na mestský obchvat, diaľnicu, k hraniciam s Rakúskom, Maďarskom i s Českou republikou, z Petržalky je to „na skok“ do každej mestskej časti i priamo do centra mesta.

Kancelária Solar je pre tých najnáročnejších

Jedenásťposchodový komplex odráža potreby ideálneho užívateľského komfortu. Kancelária Solar – to je záruka spokojnosti. Celkovo projekt ponúka na prenájom kancelárie o výmere 1 650 metrov štvorcových. Prvotriedne priestory sú moderné a nechýbajú všetky prvky, ktoré by štandard na tej najvyššej úrovni mal mať. Otvárateľné okná, klimatizácia, nonstop prístup do budovy i bezpečnostný systém sú samozrejmosťou, navyše, kancelárie Solar si nájomcovia môžu prispôsobiť flexibilne tak, aby im vyhovovali na sto percent.V Petržalke sa ukrývajú kancelárske skvosty a kancelárie Solar sú jednými z nich!

Čo všetko Solar okrem kancelárií ponúka?

Parkovanie nájdete na podzemných podlažiach, státie je pripravené pre 80 automobilov, v areáli objektu je k dispozícii 49 parkovacích miest. Nechýbajú ani potraviny priamo v budove, autom je dostupných hneď niekoľko potravinových reťazcov, v okolí sa nachádza aj nákupné centrum Aupark, pošta je súčasťou občianskej vybavenosti v okolí. Objekt Solar je ideálne dostupný nielen autom, ale aj mestskou hromadnou dopravou. Rezidenti, návštevy i samotní nájomcovia objektu sa ľahko dostanú do novodobého komplexu pomocou spojov, ktorých zastávky sa nachádzajú v blízkom okolí.