Vchodové dvere – dominantný prvok domácnosti

0
863

Rozhodli ste sa zabezpečiť vašu domácnosť? V tom prípade je výber kvalitných vchodových dverí tým najdôležitejším prvkom domácnosti, a práve preto by ste mali pred kúpou zvážiť niekoľko zásadných aspektov.

Dizajnové prevedenie

V prvom rade zvážte vzhľad miestnosti, v ktorej budú dvere montované a nakoniec aj samotný typ dverí vrátane toho, ako budú vyzerať kľučky na dvere. Ak ste vo svojom dome zvolili tradičný dizajnový štýl, potom je pravdepodobné, že výber inovatívnych uhlových kľučiek bude fungovať esteticky.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnostná vložka DOM iX6 SR plus patrí k špičke patentovanej ochrany zo sveta „bezpečnostných vložiek“, keďže zámok je odolný voči manipulácií, pričom výborne odoláva vyvŕtaniu i vytrhnutiu jadra. Výhodou je, že kľúč je vyrobený z alpaky, a teda sa nedeformuje, nekriví a disponuje najvyššou ochranou pred kopírovaním. Čo oceníte jednoznačne aj vy je fakt, že kľúč ukrýva 23 autorizačných bodov, ktoré znemožňujú vložku prekonať, pričom vyhotovenie kópie je možné len vďaka použitiu bezpečnostnej karty.

Guľa alebo klasická kľučka?

Kľučky na dvere, ktoré si vyberiete, závisia od použitia jednotlivých dverí vo vašom dome ako aj od preferovaného štýlu.  Niektorí ľudia dávajú prednosť tzv. guliam, zatiaľ, čo iní preferujú klasické kľučky (páky) na dverách, ktoré sú jednoduchšou voľbou z hľadiska otvárania a zatvárania pre detí, starších ľudí i ľudí so zdravotným postihnutím.

Jediný kľúč na všetky dvere? Jednoznačne áno!

Pokiaľ sa vám nechce so sebou denno-denne nosiť zväzky kľúčov, existuje ideálne riešenie, ktoré dnes preferuje viac a viac ľudí. DOM iX6 SR plus prináša jednoduché riešenie – odborníci zjednotia vložky vo všetkých dverách vášho domu či firmy a vyhotovia jediný kľúč, ktorým môžete odomykať a zamykať nielen vaše obydlie, ale tiež bránku, garáž alebo pivnicu. Tak čo poviete, aj vy zvážite pred výberom vchodových dverí predovšetkým bezpečnostné kovanie, typ kľučky a ďalšie technické parametre, ktoré vplývajú na bezpečnosť vášho domu?