Stal sa váš domov rajom pre myši? Riešením sú odpudzovače hlodavcov

0
2592

Asi na tomto svete neexistuje domácnosť, ktorá by niekedy nemala problém s prítomnosťou myší a iných hlodavcov. S týmto problémom bojujú najmä majitelia rodinných domov, chát, hál a záhrad, kde sa myši nielen nachádzajú, ale im poškodzujú aj majetok a úrodu. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o malé a neškodné stvorenia, v konečnom dôsledku vedia spôsobiť naozaj veľké škody. Aj to je dôvod, prečo ich vo svojej blízkosti nestrpíme a bojujeme s nimi rôznymi spôsobmi.

V prípade, že nechcete mať všade rozmiestnené pasce a ani niekoľko mačiek, máme pre vás veľmi jednoduché a efektívne riešenie. Je ním odpudzovač hlodavcov Deramax, ktorý sa stal obľúbeným výrobkom v tejto oblasti. Ide o malý prístroj fungujúci na základe ultrazvukových signálov, ktoré dokážu tieto zvieratká odplašiť bez toho, aby im ublížili. Určený je nielen na odpudzovanie myší, ale aj iných hlodavcov a kún a to nielen z vonkajších, ale aj obytných priestorov. Pokojne si tak plašič môžete umiestniť v pivnici alebo priamo v obývačke, pretože človek tieto zvuky nijako nezachytí. Počujú ich iba hlodavce, proti ktorým je odpudzovač vyrobený.

Vďaka nepríjemným zvukovým signálom budú mať myši pocit nebezpečenstva a rýchlo z priestoru okolo plašiča odídu. Fungovanie tohto prístroja je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Stačí ho umiestniť na problémové miesto, pripojiť adaptér, vložiť baterky a spustiť. Netreba ho nijako nastavovať, no v prípade umiestnenia v exteriéri je potrebné ho chrániť pred priamym snehom a dažďom. Pokojne sa pri ňom môžu hrať aj deti, pretože zvuky ktoré prístroj vydáva nijako nezaregistrujú. Ak by ste sa obávali veľkej spotreby elektrickej energie, tak vás môžeme upokojiť. Odpudzovač hlodavcov na prevádzku potrebuje len veľmi malé množstvo energie a preto sa nemusíte obávať faktúry. Ak sa chcete myší a iných hlodavcov nadobro zbaviť, vyskúšajte plašič, ktorý vás nesklame.

Na čo všetko je možné prístroj použiť

Na trhu sa nachádza niekoľko odpudzovačov, odlišujúce sa druhom zvierat, ktoré vedia odplašiť. Zbaviť sa tak dokážete napríklad krtkov, ktorí doslova rozryjú trávnik a celý dvor. Už nikdy sa nebudete musieť snažiť ho chytiť alebo iným spôsobom zneškodniť. Vďaka plašiču Deramax zoberie sám nohy na plecia a odíde kade ľahšie. Mnohí ľudia majú problém napríklad aj s túlavými psami a mačkami, ktoré ohrozujú nielen ich pozemok, ale aj deti a domácich miláčikov. Aj tento problém sa dá vyriešiť veľmi jednoducho a to prístrojom na odplašenie. Objednať si môžete aj taký, ktorý odpudí vtáky, netopiere a dokonca divú zver. Nestrácajte čas s vymýšľaním rôznych pascí a zneškodňovania, ale zbavte sa neželaných hostí komfortne a rýchlo.